У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

885К Київ-Пас. — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 885К сполученням Київ-Пас. - Рівне відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.17 і прибуває на станцію Рівне о 20.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 51 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васильків-1, Попільня, Козятин-1, Іванківці, Михайленки, Печанівка, Поляни, Цвітоха, Могиляни, Здолбунів-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.17
Караваєві Дачі 12.23 1 хв  12.24 6 хв 
Київ-Волинський 12.28 1 хв  12.29 11 хв 
Вишневе 12.35 1 хв  12.36 18 хв 
Боярка 12.46 1 хв  12.47 29 хв 
Васильків-1 13.00 1 хв  13.01 43 хв 
Мотовилівка 13.10 1 хв  13.11 53 хв 
Фастів-1 13.28 2 хв  13.30 1 г  11 хв 
Кожанка 13.48 1 хв  13.49 1 г  31 хв 
Чернявка 13.56 1 хв  13.57 1 г  39 хв 
Попільня 14.07 1 хв  14.08 1 г  50 хв 
Харліївка 14.15 1 хв  14.16 1 г  58 хв 
Брівки 14.25 1 хв  14.26 2 г  8 хв 
Чорнорудка 14.39 1 хв  14.40 2 г  22 хв 
Білосілля 14.44 1 хв  14.45 2 г  27 хв 
Козятин-1 15.05 12 хв  15.17 2 г  48 хв 
Залізничне 15.26 1 хв  15.27 3 г  9 хв 
Козятин-2 15.29 1 хв  15.30 3 г  12 хв 
Каолінова 15.35 1 хв  15.36 3 г  18 хв 
Глухівці 15.39 1 хв  15.40 3 г  22 хв 
Іванківці 15.47 1 хв  15.48 3 г  30 хв 
Бердичів 15.55 2 хв  15.57 3 г  38 хв 
Мирославка 16.09 1 хв  16.10 3 г  52 хв 
Демчин 16.14 1 хв  16.15 3 г  57 хв 
Рачки 16.19 1 хв  16.20 4 г  2 хв 
Михайленки 16.26 1 хв  16.27 4 г  9 хв 
Вакуленчук 16.31 1 хв  16.32 4 г  14 хв 
Чуднів-Волинський 16.39 1 хв  16.40 4 г  22 хв 
Разіне 16.51 1 хв  16.52 4 г  34 хв 
Гордіївка 16.58 1 хв  16.59 4 г  41 хв 
Печанівка 17.04 1 хв  17.05 4 г  47 хв 
Колодяжний 17.10 1 хв  17.11 4 г  53 хв 
Миропіль 17.16 1 хв  17.17 4 г  59 хв 
Понінка 17.26 1 хв  17.27 5 г  9 хв 
Полонне 17.30 1 хв  17.31 5 г  13 хв 
Поляни 17.41 1 хв  17.42 5 г  24 хв 
Новичі 17.45 1 хв  17.46 5 г  28 хв 
Хролин 17.52 1 хв  17.53 5 г  35 хв 
Судилків 18.00 1 хв  18.01 5 г  43 хв 
Шепетівка 18.09 16 хв  18.25 5 г  52 хв 
Цвітоха 18.40 1 хв  18.41 6 г  23 хв 
Славута-1 18.49 1 хв  18.50 6 г  32 хв 
Баранне 18.54 1 хв  18.55 6 г  37 хв 
Кривин 19.06 1 хв  19.07 6 г  49 хв 
Бадівка 19.15 1 хв  19.16 6 г  58 хв 
Могиляни 19.23 1 хв  19.24 7 г  6 хв 
Острог 19.30 1 хв  19.31 7 г  13 хв 
Івачкове 19.40 1 хв  19.41 7 г  23 хв 
Семилітка 19.45 1 хв  19.46 7 г  28 хв 
Здолбунів-Південний 19.53 1 хв  19.54 7 г  36 хв 
Здолбунів-Пас. 20.00 2 хв  20.02 7 г  43 хв 
Квасилів 20.07 1 хв  20.08 7 г  50 хв 
Рівне 20.18 8 г  1 хв 

У розкладі поїзда 885К Київ-Пас. — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728