У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

886К Рівне — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 886К сполученням Рівне - Шепетівка відправляється зі станції Рівне о 20.35 і прибуває на станцію Шепетівка о 22.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дворецька, Басів Кут, Квасилів, Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 20.35
Дворецька 20.37 1 хв  20.38 2 хв 
Басів Кут 20.43 1 хв  20.44 8 хв 
Квасилів 20.48 1 хв  20.49 13 хв 
Здолбунів-Пас. 20.55 3 хв  20.58 20 хв 
Здолбунів-Південний 21.04 1 хв  21.05 29 хв 
Семилітка 21.11 1 хв  21.12 36 хв 
Івачкове 21.15 1 хв  21.16 40 хв 
Українка 21.21 1 хв  21.22 46 хв 
Острог 21.29 12 хв  21.41 54 хв 
Могиляни 21.48 1 хв  21.49 1 г  13 хв 
Бадівка 21.54 2 хв  21.56 1 г  19 хв 
Кривин 22.03 1 хв  22.04 1 г  28 хв 
Колом'є 22.09 1 хв  22.10 1 г  34 хв 
Баранне 22.15 1 хв  22.16 1 г  40 хв 
Славута-1 22.22 1 хв  22.23 1 г  47 хв 
Цвітоха 22.32 1 хв  22.33 1 г  57 хв 
Кам'янка 22.39 1 хв  22.40 2 г  4 хв 
Шепетівка 22.49 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 886К Рівне — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31