У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

887-888 Коростень — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 887-888 сполученням Коростень - Вінниця відправляється зі станції Коростень о 08.20 і прибуває на станцію Вінниця о 12.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нова Борова, Горбаші, Житомир, Кодня, Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 08.20
Нова Борова 08.54 2 хв  08.56 34 хв 
Горбаші 09.17 2 хв  09.19 57 хв 
Житомир 09.40 5 хв  09.45 1 г  20 хв 
Кодня 10.09 1 хв  10.10 1 г  49 хв 
Бердичів 10.40 2 хв  10.42 2 г  20 хв 
Козятин-1 11.09 2 хв  11.11 2 г  49 хв 
Калинівка-1 11.47 2 хв  11.49 3 г  27 хв 
Вінниця 12.09 3 г  49 хв 

У розкладі поїзда 887-888 Коростень — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728