У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

887К Ворожба-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 17.22 і прибуває на станцію Фастів-1 о 00.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Карпилівка, Степанівка, Зафатівка, Дубов'язівка, Лобківка, Бахмач-Пас., Крути, Кобижчі, Бровари, Київ-Деміївський, Київ-Волинський, Васильків-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 17.22
Бабаківка 17.33 1 хв  17.34 11 хв 
Кошари 17.39 1 хв  17.40 17 хв 
Карпилівка 17.45 1 хв  17.46 23 хв 
Клепали 17.50 1 хв  17.51 28 хв 
Путивль 17.59 2 хв  18.01 37 хв 
Степанівка 18.09 1 хв  18.10 47 хв 
Путійська 18.17 1 хв  18.18 55 хв 
Грузьке 18.22 1 хв  18.23 1 г 
Зафатівка 18.26 1 хв  18.27 1 г  4 хв 
Дубинка 18.30 1 хв  18.31 1 г  8 хв 
В'язове 18.35 1 хв  18.36 1 г  13 хв 
Дубов'язівка 18.39 1 хв  18.40 1 г  17 хв 
Джигаївка 18.43 1 хв  18.44 1 г  21 хв 
Калинівка 18.48 1 хв  18.49 1 г  26 хв 
Лобківка 18.52 1 хв  18.53 1 г  30 хв 
Залізобетонний 18.57 1 хв  18.58 1 г  35 хв 
Конотоп 19.04 23 хв  19.27 1 г  42 хв 
Бахмач-Пас. 19.51 2 хв  19.53 2 г  29 хв 
Бахмач-Київський 19.58 1 хв  19.59 2 г  36 хв 
Плиски 20.20 1 хв  20.21 2 г  58 хв 
Крути 20.39 1 хв  20.40 3 г  17 хв 
Ніжин 20.57 3 хв  21.00 3 г  35 хв 
Носівка 21.18 1 хв  21.19 3 г  56 хв 
Кобижчі 21.28 9 хв  21.37 4 г  6 хв 
Бобровиця 21.50 1 хв  21.51 4 г  28 хв 
Бобрик 22.12 1 хв  22.13 4 г  50 хв 
Бровари 22.30 1 хв  22.31 5 г  8 хв 
Дарниця 22.46 9 хв  22.55 5 г  24 хв 
Видубичі 23.05 2 хв  23.07 5 г  43 хв 
Київ-Деміївський 23.09 1 хв  23.10 5 г  47 хв 
Київ-Пас. 23.17 3 хв  23.20 5 г  55 хв 
Караваєві Дачі 23.25 1 хв  23.26 6 г  3 хв 
Київ-Волинський 23.32 1 хв  23.33 6 г  10 хв 
Вишневе 23.39 1 хв  23.40 6 г  17 хв 
Боярка 23.49 1 хв  23.50 6 г  27 хв 
Васильків-1 00.03 1 хв  00.04 6 г  41 хв 
Фастів-1 00.26 7 г  4 хв 

У розкладі поїзда 887К Ворожба-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031