У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

887К Ворожба-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 17.22 і прибуває на станцію Фастів-1 о 00.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Карпилівка, Степанівка, Зафатівка, Дубов'язівка, Лобківка, Бахмач-Пас., Крути, Бобровиця, Дарниця, Київ-Пас., Вишневе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 17.22
Бабаківка 17.33 1 хв  17.34 11 хв 
Кошари 17.39 1 хв  17.40 17 хв 
Карпилівка 17.45 1 хв  17.46 23 хв 
Клепали 17.50 1 хв  17.51 28 хв 
Путивль 17.59 2 хв  18.01 37 хв 
Степанівка 18.09 1 хв  18.10 47 хв 
Путійська 18.17 1 хв  18.18 55 хв 
Грузьке 18.22 1 хв  18.23 1 г 
Зафатівка 18.26 1 хв  18.27 1 г  4 хв 
Дубинка 18.30 1 хв  18.31 1 г  8 хв 
В'язове 18.35 1 хв  18.36 1 г  13 хв 
Дубов'язівка 18.39 1 хв  18.40 1 г  17 хв 
Джигаївка 18.43 1 хв  18.44 1 г  21 хв 
Калинівка 18.48 1 хв  18.49 1 г  26 хв 
Лобківка 18.52 1 хв  18.53 1 г  30 хв 
Залізобетонний 18.57 1 хв  18.58 1 г  35 хв 
Конотоп 19.04 23 хв  19.27 1 г  42 хв 
Бахмач-Пас. 19.51 2 хв  19.53 2 г  29 хв 
Бахмач-Київський 19.58 1 хв  19.59 2 г  36 хв 
Плиски 20.20 1 хв  20.21 2 г  58 хв 
Крути 20.39 1 хв  20.40 3 г  17 хв 
Ніжин 20.57 3 хв  21.00 3 г  35 хв 
Носівка 21.18 1 хв  21.19 3 г  56 хв 
Бобровиця 21.50 1 хв  21.51 4 г  28 хв 
Бобрик 22.12 1 хв  22.13 4 г  50 хв 
Бровари 22.30 1 хв  22.31 5 г  8 хв 
Дарниця 22.46 7 хв  22.53 5 г  24 хв 
Видубичі 23.03 2 хв  23.05 5 г  41 хв 
Київ-Деміївський 23.08 1 хв  23.09 5 г  46 хв 
Київ-Пас. 23.16 3 хв  23.19 5 г  54 хв 
Караваєві Дачі 23.24 1 хв  23.25 6 г  2 хв 
Київ-Волинський 23.30 1 хв  23.31 6 г  8 хв 
Вишневе 23.37 1 хв  23.38 6 г  15 хв 
Боярка 23.47 1 хв  23.48 6 г  25 хв 
Фастів-1 00.22 7 г 

У розкладі поїзда 887К Ворожба-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31