У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

888Л Київ-Волинський — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 888Л сполученням Київ-Волинський - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Київ-Волинський о 09.21 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Бровари, Ніжин, Старий Луг, Конотоп, Калинівка, В'язове, Грузьке, Путивль, Кошари.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 09.21
Караваєві Дачі 09.25 2 хв  09.27 4 хв 
Київ-Пас. 09.32 14 хв  09.46 11 хв 
Київ-Деміївський 09.55 1 хв  09.56 34 хв 
Видубичі 09.59 2 хв  10.01 38 хв 
Дарниця 10.11 3 хв  10.14 50 хв 
Бровари 10.27 4 хв  10.31 1 г  6 хв 
Бобровиця 11.05 1 хв  11.06 1 г  44 хв 
Носівка 11.25 1 хв  11.26 2 г  4 хв 
Ніжин 11.43 3 хв  11.46 2 г  22 хв 
Крути 12.03 1 хв  12.04 2 г  42 хв 
Плиски 12.22 1 хв  12.23 3 г  1 хв 
Старий Луг 12.37 1 хв  12.38 3 г  16 хв 
Бахмач-Київський 12.47 1 хв  12.48 3 г  26 хв 
Бахмач-Пас. 12.52 2 хв  12.54 3 г  31 хв 
Конотоп 13.15 23 хв  13.38 3 г  54 хв 
Залізобетонний 13.43 1 хв  13.44 4 г  22 хв 
Лобківка 13.48 1 хв  13.49 4 г  27 хв 
Калинівка 13.52 1 хв  13.53 4 г  31 хв 
Джигаївка 13.57 1 хв  13.58 4 г  36 хв 
Дубов'язівка 14.01 1 хв  14.02 4 г  40 хв 
В'язове 14.05 1 хв  14.06 4 г  44 хв 
Дубинка 14.10 1 хв  14.11 4 г  49 хв 
Зафатівка 14.14 1 хв  14.15 4 г  53 хв 
Грузьке 14.18 1 хв  14.19 4 г  57 хв 
Путійська 14.24 1 хв  14.25 5 г  3 хв 
Степанівка 14.32 1 хв  14.33 5 г  11 хв 
Путивль 14.42 2 хв  14.44 5 г  21 хв 
Клепали 14.51 1 хв  14.52 5 г  30 хв 
Карпилівка 14.56 1 хв  14.57 5 г  35 хв 
Кошари 15.03 1 хв  15.04 5 г  42 хв 
Бабаківка 15.09 1 хв  15.10 5 г  48 хв 
Ворожба-Пас. 15.20 5 г  59 хв 

У розкладі поїзда 888Л Київ-Волинський — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30