У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

888Л Київ-Волинський — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 888Л сполученням Київ-Волинський - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Київ-Волинський о 09.21 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Бровари, Ніжин, Старий Луг, Конотоп, Калинівка, В'язове, Грузьке, Путивль, Кошари.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 09.21
Караваєві Дачі 09.25 2 хв  09.27 4 хв 
Київ-Пас. 09.32 14 хв  09.46 11 хв 
Київ-Деміївський 09.55 1 хв  09.56 34 хв 
Видубичі 09.59 2 хв  10.01 38 хв 
Дарниця 10.11 3 хв  10.14 50 хв 
Бровари 10.27 4 хв  10.31 1 г  6 хв 
Бобровиця 11.05 1 хв  11.06 1 г  44 хв 
Носівка 11.25 1 хв  11.26 2 г  4 хв 
Ніжин 11.43 3 хв  11.46 2 г  22 хв 
Крути 12.03 1 хв  12.04 2 г  42 хв 
Плиски 12.22 1 хв  12.23 3 г  1 хв 
Старий Луг 12.37 1 хв  12.38 3 г  16 хв 
Бахмач-Київський 12.47 1 хв  12.48 3 г  26 хв 
Бахмач-Пас. 12.52 2 хв  12.54 3 г  31 хв 
Конотоп 13.15 23 хв  13.38 3 г  54 хв 
Залізобетонний 13.43 1 хв  13.44 4 г  22 хв 
Лобківка 13.48 1 хв  13.49 4 г  27 хв 
Калинівка 13.52 1 хв  13.53 4 г  31 хв 
Джигаївка 13.57 1 хв  13.58 4 г  36 хв 
Дубов'язівка 14.01 1 хв  14.02 4 г  40 хв 
В'язове 14.05 1 хв  14.06 4 г  44 хв 
Дубинка 14.10 1 хв  14.11 4 г  49 хв 
Зафатівка 14.14 1 хв  14.15 4 г  53 хв 
Грузьке 14.18 1 хв  14.19 4 г  57 хв 
Путійська 14.24 1 хв  14.25 5 г  3 хв 
Степанівка 14.32 1 хв  14.33 5 г  11 хв 
Путивль 14.42 2 хв  14.44 5 г  21 хв 
Клепали 14.51 1 хв  14.52 5 г  30 хв 
Карпилівка 14.56 1 хв  14.57 5 г  35 хв 
Кошари 15.03 1 хв  15.04 5 г  42 хв 
Бабаківка 15.09 1 хв  15.10 5 г  48 хв 
Ворожба-Пас. 15.20 5 г  59 хв 

У розкладі поїзда 888Л Київ-Волинський — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930