У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

888Л Київ-Волинський — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 888Л сполученням Київ-Волинський - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Київ-Волинський о 09.25 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видубичі, Бобровиця, Крути, Бахмач-Київський, Залізобетонний, Джигаївка, Дубинка, Путійська, Клепали, Бабаківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 09.25
Караваєві Дачі 09.30 1 хв  09.31 5 хв 
Київ-Пас. 09.36 10 хв  09.46 11 хв 
Видубичі 09.57 2 хв  09.59 32 хв 
Дарниця 10.09 3 хв  10.12 44 хв 
Бровари 10.25 3 хв  10.28 1 г 
Бобровиця 11.03 1 хв  11.04 1 г  38 хв 
Носівка 11.24 1 хв  11.25 1 г  59 хв 
Ніжин 11.43 3 хв  11.46 2 г  18 хв 
Крути 12.03 1 хв  12.04 2 г  38 хв 
Плиски 12.22 1 хв  12.23 2 г  57 хв 
Старий Луг 12.37 1 хв  12.38 3 г  12 хв 
Бахмач-Київський 12.47 1 хв  12.48 3 г  22 хв 
Бахмач-Пас. 12.52 2 хв  12.54 3 г  27 хв 
Конотоп 13.15 23 хв  13.38 3 г  50 хв 
Залізобетонний 13.43 1 хв  13.44 4 г  18 хв 
Лобківка 13.48 1 хв  13.49 4 г  23 хв 
Калинівка 13.52 1 хв  13.53 4 г  27 хв 
Джигаївка 13.57 1 хв  13.58 4 г  32 хв 
Дубов'язівка 14.01 1 хв  14.02 4 г  36 хв 
В'язове 14.05 1 хв  14.06 4 г  40 хв 
Дубинка 14.10 1 хв  14.11 4 г  45 хв 
Зафатівка 14.14 1 хв  14.15 4 г  49 хв 
Грузьке 14.18 1 хв  14.19 4 г  53 хв 
Путійська 14.24 1 хв  14.25 4 г  59 хв 
Степанівка 14.32 1 хв  14.33 5 г  7 хв 
Путивль 14.42 2 хв  14.44 5 г  17 хв 
Клепали 14.51 1 хв  14.52 5 г  26 хв 
Карпилівка 14.56 1 хв  14.57 5 г  31 хв 
Кошари 15.03 1 хв  15.04 5 г  38 хв 
Бабаківка 15.09 1 хв  15.10 5 г  44 хв 
Ворожба-Пас. 15.20 5 г  55 хв 

У розкладі поїзда 888Л Київ-Волинський — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930