У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

890К Вінниця — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 890К сполученням Вінниця - Коростень відправляється зі станції Вінниця о 13.51 і прибуває на станцію Коростень о 17.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів, Кодня, Житомир, Горбаші, Нова Борова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.51
Калинівка-1 14.11 2 хв  14.13 20 хв 
Козятин-1 14.48 2 хв  14.50 57 хв 
Бердичів 15.17 2 хв  15.19 1 г  26 хв 
Кодня 15.45 1 хв  15.46 1 г  54 хв 
Житомир 16.09 4 хв  16.13 2 г  18 хв 
Горбаші 16.34 2 хв  16.36 2 г  43 хв 
Нова Борова 16.57 2 хв  16.59 3 г  6 хв 
Коростень 17.35 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 890К Вінниця — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31