У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

893К Київ-Пас. — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 893К сполученням Київ-Пас. - Шепетівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.46 і прибуває на станцію Шепетівка о 22.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Святошин, Малин, Коростень, Яблунець, Новоград-Волинський-1, Колодянка, Радулин, Майдан-Вила.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.46
Караваєві Дачі 17.53 1 хв  17.54 7 хв 
Київ-Волинський 17.58 2 хв  18.00 12 хв 
Святошин 18.09 3 хв  18.12 23 хв 
Малин 19.28 2 хв  19.30 1 г  42 хв 
Коростень 20.05 2 хв  20.07 2 г  19 хв 
Яблунець 20.52 2 хв  20.54 3 г  6 хв 
Новоград-Волинський-1 21.29 12 хв  21.41 3 г  43 хв 
Колодянка 21.59 1 хв  22.00 4 г  13 хв 
Радулин 22.10 1 хв  22.11 4 г  24 хв 
Майдан-Вила 22.21 1 хв  22.22 4 г  35 хв 
Шепетівка 22.44 4 г  58 хв 

У розкладі поїзда 893К Київ-Пас. — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30