У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

895К Конотоп — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 895К сполученням Конотоп - Київ-Волинський відправляється зі станції Конотоп о 03.25 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Халимонове, Бахмач-Пас., 669 Км, Черемушки, Плиски, Крути, Ніжин, Кобижчі, Бобрик, Дарниця, Київ-Деміївський, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 03.25
Куколка 03.31 1 хв  03.32 6 хв 
Халимонове 03.40 1 хв  03.41 15 хв 
Хутір Халимонове 03.47 1 хв  03.48 22 хв 
Бахмач-Пас. 03.54 2 хв  03.56 29 хв 
Бахмач-Київський 04.00 1 хв  04.01 35 хв 
669 Км 04.06 1 хв  04.07 41 хв 
Старий Луг 04.10 1 хв  04.11 45 хв 
Черемушки 04.16 1 хв  04.17 51 хв 
Велика Загорівка 04.22 1 хв  04.23 57 хв 
Плиски 04.30 1 хв  04.31 1 г  5 хв 
Хороше Озеро 04.41 1 хв  04.42 1 г  16 хв 
Крути 04.50 1 хв  04.51 1 г  25 хв 
Приостерний 05.00 1 хв  05.01 1 г  35 хв 
Ніжин 05.12 3 хв  05.15 1 г  47 хв 
Носівка 05.34 1 хв  05.35 2 г  9 хв 
Кобижчі 05.44 9 хв  05.53 2 г  19 хв 
Бобровиця 06.06 1 хв  06.07 2 г  41 хв 
Бобрик 06.27 1 хв  06.28 3 г  2 хв 
Бровари 06.46 1 хв  06.47 3 г  21 хв 
Дарниця 06.59 11 хв  07.10 3 г  34 хв 
Видубичі 07.20 2 хв  07.22 3 г  55 хв 
Київ-Деміївський 07.25 1 хв  07.26 4 г 
Протасів Яр 07.30 1 хв  07.31 4 г  5 хв 
Київ-Пас. 07.35 3 хв  07.38 4 г  10 хв 
Караваєві Дачі 07.43 1 хв  07.44 4 г  18 хв 
Київ-Волинський 07.49 4 г  24 хв 

У розкладі поїзда 895К Конотоп — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31