У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

896П Київ-Волинський — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 896П сполученням Київ-Волинський - Конотоп відправляється зі станції Київ-Волинський о 14.53 і прибуває на станцію Конотоп о 19.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Видубичі, Бровари, Бобровиця, Ніжин, Крути, Плиски, Черемушки, 669 Км, Бахмач-Пас., Халимонове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 14.53
Караваєві Дачі 14.57 2 хв  14.59 4 хв 
Київ-Пас. 15.04 9 хв  15.13 11 хв 
Київ-Деміївський 15.20 1 хв  15.21 27 хв 
Видубичі 15.23 2 хв  15.25 30 хв 
Дарниця 15.36 12 хв  15.48 43 хв 
Бровари 16.02 1 хв  16.03 1 г  9 хв 
Бобрик 16.19 1 хв  16.20 1 г  26 хв 
Бобровиця 16.40 1 хв  16.41 1 г  47 хв 
Носівка 16.58 1 хв  16.59 2 г  5 хв 
Ніжин 17.16 10 хв  17.26 2 г  23 хв 
Приостерний 17.36 1 хв  17.37 2 г  43 хв 
Крути 17.46 1 хв  17.47 2 г  53 хв 
Хороше Озеро 17.56 1 хв  17.57 3 г  3 хв 
Плиски 18.07 1 хв  18.08 3 г  14 хв 
Велика Загорівка 18.14 1 хв  18.15 3 г  21 хв 
Черемушки 18.20 1 хв  18.21 3 г  27 хв 
Старий Луг 18.25 1 хв  18.26 3 г  32 хв 
669 Км 18.29 1 хв  18.30 3 г  36 хв 
Бахмач-Київський 18.36 1 хв  18.37 3 г  43 хв 
Бахмач-Пас. 18.42 2 хв  18.44 3 г  49 хв 
Хутір Халимонове 18.50 1 хв  18.51 3 г  57 хв 
Халимонове 18.57 1 хв  18.58 4 г  4 хв 
Куколка 19.07 1 хв  19.08 4 г  14 хв 
Конотоп 19.15 4 г  22 хв 

У розкладі поїзда 896П Київ-Волинський — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031