У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

896Ш Київ-Волинський — Шостка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 896Ш сполученням Київ-Волинський - Шостка відправляється зі станції Київ-Волинський о 14.57 і прибуває на станцію Шостка о 20.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Видубичі, Бровари, Бобровиця, Ніжин, Крути, Плиски, Черемушки, 669 Км, Бахмач-Пас., Халимонове, Конотоп, Терещенська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 14.57
Караваєві Дачі 15.01 2 хв  15.03 4 хв 
Київ-Пас. 15.08 5 хв  15.13 11 хв 
Київ-Деміївський 15.20 1 хв  15.21 23 хв 
Видубичі 15.23 2 хв  15.25 26 хв 
Дарниця 15.36 12 хв  15.48 39 хв 
Бровари 16.02 1 хв  16.03 1 г  5 хв 
Бобрик 16.19 1 хв  16.20 1 г  22 хв 
Бобровиця 16.40 1 хв  16.41 1 г  43 хв 
Носівка 16.58 1 хв  16.59 2 г  1 хв 
Ніжин 17.16 10 хв  17.26 2 г  19 хв 
Приостерний 17.36 1 хв  17.37 2 г  39 хв 
Крути 17.46 1 хв  17.47 2 г  49 хв 
Хороше Озеро 17.56 1 хв  17.57 2 г  59 хв 
Плиски 18.07 1 хв  18.08 3 г  10 хв 
Велика Загорівка 18.14 1 хв  18.15 3 г  17 хв 
Черемушки 18.20 1 хв  18.21 3 г  23 хв 
Старий Луг 18.25 1 хв  18.26 3 г  28 хв 
669 Км 18.29 1 хв  18.30 3 г  32 хв 
Бахмач-Київський 18.36 1 хв  18.37 3 г  39 хв 
Бахмач-Пас. 18.42 2 хв  18.44 3 г  45 хв 
Хутір Халимонове 18.50 1 хв  18.51 3 г  53 хв 
Халимонове 18.57 1 хв  18.58 4 г 
Куколка 19.07 1 хв  19.08 4 г  10 хв 
Конотоп 19.15 15 хв  19.30 4 г  18 хв 
Кролевець 20.06 2 хв  20.08 5 г  9 хв 
Терещенська 20.27 2 хв  20.29 5 г  30 хв 
Шостка 20.42 5 г  45 хв 

У розкладі поїзда 896Ш Київ-Волинський — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31