У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

896 Київ-Волинський — Шостка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 896 сполученням Київ-Волинський - Шостка відправляється зі станції Київ-Волинський о 14.55 і прибуває на станцію Шостка о 20.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Видубичі, Бровари, Бобровиця, Ніжин, Крути, Хороше Озеро, Черемушки, 669 Км, Бахмач-Пас., Халимонове, Конотоп, Терещенська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 14.55
Караваєві Дачі 14.59 2 хв  15.01 4 хв 
Київ-Пас. 15.06 7 хв  15.13 11 хв 
Київ-Деміївський 15.20 1 хв  15.21 25 хв 
Видубичі 15.23 2 хв  15.25 28 хв 
Дарниця 15.36 12 хв  15.48 41 хв 
Бровари 16.02 1 хв  16.03 1 г  7 хв 
Бобрик 16.19 1 хв  16.20 1 г  24 хв 
Бобровиця 16.40 1 хв  16.41 1 г  45 хв 
Носівка 16.58 1 хв  16.59 2 г  3 хв 
Ніжин 17.16 10 хв  17.26 2 г  21 хв 
Приостерний 17.36 1 хв  17.37 2 г  41 хв 
Крути 17.46 1 хв  17.47 2 г  51 хв 
Хороше Озеро 17.56 1 хв  17.57 3 г  1 хв 
Хороше Озеро 18.07 1 хв  18.08 3 г  12 хв 
Велика Загорівка 18.14 1 хв  18.15 3 г  19 хв 
Черемушки 18.20 1 хв  18.21 3 г  25 хв 
Старий Луг 18.25 1 хв  18.26 3 г  30 хв 
669 Км 18.29 1 хв  18.30 3 г  34 хв 
Бахмач-Київський 18.36 1 хв  18.37 3 г  41 хв 
Бахмач-Пас. 18.42 2 хв  18.44 3 г  47 хв 
Хутір Халимонове 18.50 1 хв  18.51 3 г  55 хв 
Халимонове 18.57 1 хв  18.58 4 г  2 хв 
Куколка 19.07 1 хв  19.08 4 г  12 хв 
Конотоп 19.15 15 хв  19.30 4 г  20 хв 
Кролевець 20.06 2 хв  20.08 5 г  11 хв 
Терещенська 20.27 2 хв  20.29 5 г  32 хв 
Шостка 20.42 5 г  47 хв 

У розкладі поїзда 896 Київ-Волинський — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728