У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

896Д Шостка — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 896Д сполученням Шостка - Київ-Волинський відправляється зі станції Шостка о 01.48 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Конотоп, Хутір Халимонове, 669 Км, Велика Загорівка, Крути, Носівка, Бобрик, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 01.48
Терещенська 02.01 2 хв  02.03 13 хв 
Кролевець 02.23 2 хв  02.25 35 хв 
Конотоп 03.01 17 хв  03.18 1 г  13 хв 
Куколка 03.24 1 хв  03.25 1 г  36 хв 
Халимонове 03.33 1 хв  03.34 1 г  45 хв 
Хутір Халимонове 03.40 1 хв  03.41 1 г  52 хв 
Бахмач-Пас. 03.47 10 хв  03.57 1 г  59 хв 
Бахмач-Київський 04.01 1 хв  04.02 2 г  13 хв 
669 Км 04.07 1 хв  04.08 2 г  19 хв 
Старий Луг 04.11 1 хв  04.12 2 г  23 хв 
Черемушки 04.17 1 хв  04.18 2 г  29 хв 
Велика Загорівка 04.23 1 хв  04.24 2 г  35 хв 
Плиски 04.31 1 хв  04.32 2 г  43 хв 
Хороше Озеро 04.42 1 хв  04.43 2 г  54 хв 
Крути 04.51 1 хв  04.52 3 г  3 хв 
Приостерний 05.01 1 хв  05.02 3 г  13 хв 
Ніжин 05.13 3 хв  05.16 3 г  25 хв 
Носівка 05.33 1 хв  05.34 3 г  45 хв 
Кобижчі 05.43 11 хв  05.54 3 г  55 хв 
Бобровиця 06.07 1 хв  06.08 4 г  19 хв 
Бобрик 06.32 1 хв  06.33 4 г  44 хв 
Бровари 06.52 2 хв  06.54 5 г  4 хв 
Дарниця 07.12 3 хв  07.15 5 г  24 хв 
Видубичі 07.25 2 хв  07.27 5 г  37 хв 
Київ-Деміївський 07.29 1 хв  07.30 5 г  41 хв 
Протасів Яр 07.34 1 хв  07.35 5 г  46 хв 
Київ-Пас. 07.39 3 хв  07.42 5 г  51 хв 
Караваєві Дачі 07.47 1 хв  07.48 5 г  59 хв 
Київ-Волинський 07.53 6 г  5 хв 

У розкладі поїзда 896Д Шостка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031