У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

896Д Шостка — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 896Д сполученням Шостка - Київ-Волинський відправляється зі станції Шостка о 01.58 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Конотоп, Хутір Халимонове, 669 Км, Велика Загорівка, Крути, Носівка, Бобрик, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 01.58
Терещенська 02.11 2 хв  02.13 13 хв 
Кролевець 02.33 2 хв  02.35 35 хв 
Конотоп 03.11 17 хв  03.28 1 г  13 хв 
Куколка 03.34 1 хв  03.35 1 г  36 хв 
Халимонове 03.43 1 хв  03.44 1 г  45 хв 
Хутір Халимонове 03.50 1 хв  03.51 1 г  52 хв 
Бахмач-Пас. 03.57 2 хв  03.59 1 г  59 хв 
Бахмач-Київський 04.03 1 хв  04.04 2 г  5 хв 
669 Км 04.09 1 хв  04.10 2 г  11 хв 
Старий Луг 04.13 1 хв  04.14 2 г  15 хв 
Черемушки 04.19 1 хв  04.20 2 г  21 хв 
Велика Загорівка 04.25 1 хв  04.26 2 г  27 хв 
Плиски 04.33 1 хв  04.34 2 г  35 хв 
Хороше Озеро 04.44 1 хв  04.45 2 г  46 хв 
Крути 04.53 1 хв  04.54 2 г  55 хв 
Приостерний 05.03 1 хв  05.04 3 г  5 хв 
Ніжин 05.15 12 хв  05.27 3 г  17 хв 
Носівка 05.46 1 хв  05.47 3 г  48 хв 
Кобижчі 05.56 1 хв  05.57 3 г  58 хв 
Бобровиця 06.10 1 хв  06.11 4 г  12 хв 
Бобрик 06.35 1 хв  06.36 4 г  37 хв 
Бровари 06.53 2 хв  06.55 4 г  55 хв 
Дарниця 07.12 7 хв  07.19 5 г  14 хв 
Видубичі 07.29 2 хв  07.31 5 г  31 хв 
Київ-Деміївський 07.33 1 хв  07.34 5 г  35 хв 
Протасів Яр 07.38 1 хв  07.39 5 г  40 хв 
Київ-Пас. 07.43 3 хв  07.46 5 г  45 хв 
Караваєві Дачі 07.51 1 хв  07.52 5 г  53 хв 
Київ-Волинський 07.57 5 г  59 хв 

У розкладі поїзда 896Д Шостка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728