У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

959/960 Чернівці — Сторожинець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 959/960 сполученням Чернівці - Сторожинець відправляється зі станції Чернівці о 09.25 і прибуває на станцію Сторожинець о 13.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чернівці Південна, Чагор, Космин, Волока, Великий Кучурів, Тисівці, Червона Діброва, Вапнярки, Глибока-Буковинська, Вадул-Сірет, Глибока-Буковинська, Карапчів, Підлісне, Ропча.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 09.25
Чернівці Південна 09.42 2 хв  09.44 17 хв 
Чагор 09.51 1 хв  09.52 26 хв 
Космин 09.59 1 хв  10.00 34 хв 
Волока 10.07 2 хв  10.09 42 хв 
Великий Кучурів 10.14 2 хв  10.16 49 хв 
Тисівці 10.23 1 хв  10.24 58 хв 
Червона Діброва 10.31 1 хв  10.32 1 г  6 хв 
Вапнярки 10.37 1 хв  10.38 1 г  12 хв 
Глибока-Буковинська 10.56 2 хв  10.58 1 г  31 хв 
Вадул-Сірет 11.08 22 хв  11.30 1 г  43 хв 
Глибока-Буковинська 11.42 15 хв  11.57 2 г  17 хв 
Карапчів 12.24 2 хв  12.26 2 г  59 хв 
Підлісне 12.38 2 хв  12.40 3 г  13 хв 
Ропча 12.49 2 хв  12.51 3 г  24 хв 
Сторожинець 13.02 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 959/960 Чернівці — Сторожинець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930