У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

959/960 Чернівці — Сторожинець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 959/960 сполученням Чернівці - Сторожинець відправляється зі станції Чернівці о 09.25 і прибуває на станцію Сторожинець о 13.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чернівці Південна, Чагор, Космин, Волока, Великий Кучурів, Тисівці, Червона Діброва, Вапнярки, Глибока-Буковинська, Вадул-Сірет, Глибока-Буковинська, Карапчів, Підлісне, Ропча.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 09.25
Чернівці Південна 09.42 2 хв  09.44 17 хв 
Чагор 09.51 1 хв  09.52 26 хв 
Космин 09.59 1 хв  10.00 34 хв 
Волока 10.07 2 хв  10.09 42 хв 
Великий Кучурів 10.14 2 хв  10.16 49 хв 
Тисівці 10.23 1 хв  10.24 58 хв 
Червона Діброва 10.31 1 хв  10.32 1 г  6 хв 
Вапнярки 10.37 1 хв  10.38 1 г  12 хв 
Глибока-Буковинська 10.56 2 хв  10.58 1 г  31 хв 
Вадул-Сірет 11.08 22 хв  11.30 1 г  43 хв 
Глибока-Буковинська 11.42 15 хв  11.57 2 г  17 хв 
Карапчів 12.24 2 хв  12.26 2 г  59 хв 
Підлісне 12.38 2 хв  12.40 3 г  13 хв 
Ропча 12.49 2 хв  12.51 3 г  24 хв 
Сторожинець 13.02 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 959/960 Чернівці — Сторожинець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930