У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

963 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 963 сполученням Сарни - Ковель відправляється зі станції Сарни о 02.40 і прибуває на станцію Ковель о 06.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чемерне, Антонівка, Рафалівка, Чарторийськ, Маневичі, Майдан, Поворськ, Уховецьк, Білин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 22 квітня змінюється розклад курсування Сарни 03.55, Орловка 04.01-04.02, Язвинка 04.06, Чемерне 04.12-04.13, Тутовичі 04.17-04.18, пл.329км 04.24-04.25, Антоніка 04.34-04.35, Желуцьк 04.46-04.47, Жолуцьк 04.53-04.54, Рафалівка 05.05-05.13, пл.362км 05.19-05.20, Вараж 05.26-05.27, Чарторийськ 05.35-05.36, Медмежка 05.41-05.42, Польська Гора 05.50-05.51, Маневичі 06.04-06.05, пл.397км 06.13-06.14, Троянівка 06.24-06.25, Майдан 06.23-06.24, Уховець 07.19-07.20, Стебле 07.25-07.26, пл.442км 07.33-07.34, Білин-Волинськ. 07.38-07.39, пл.448км 07.46-07.47, Ковель 07.53.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 02.40
Орлівка 02.41 1 хв  02.42 1 хв 
Мала Язвинка 02.42 1 хв  02.43 2 хв 
Чемерне 02.52 1 хв  02.53 12 хв 
Тутовичі 02.57 1 хв  02.58 17 хв 
329 Км 03.04 1 хв  03.05 24 хв 
Антонівка 03.14 1 хв  03.15 34 хв 
Желуцьк 03.26 1 хв  03.27 46 хв 
Жолудськ 03.33 1 хв  03.34 53 хв 
Рафалівка 03.45 2 хв  03.47 1 г  5 хв 
362 Км 03.53 1 хв  03.54 1 г  13 хв 
Вараш 04.00 1 хв  04.01 1 г  20 хв 
Чарторийськ 04.10 1 хв  04.11 1 г  30 хв 
Медвежа 04.16 1 хв  04.17 1 г  36 хв 
Польська Гора 04.25 1 хв  04.26 1 г  45 хв 
Маневичі 04.40 30 хв  05.10 2 г 
397 Км 05.18 1 хв  05.19 2 г  38 хв 
Троянівка 05.29 1 хв  05.30 2 г  49 хв 
Майдан 05.37 1 хв  05.38 2 г  57 хв 
Рись 05.43 1 хв  05.44 3 г  3 хв 
Заячівка 05.49 2 хв  05.51 3 г  9 хв 
Поворськ 05.58 1 хв  05.59 3 г  18 хв 
Оржів 06.08 1 хв  06.09 3 г  28 хв 
Грив'ятки 06.15 1 хв  06.16 3 г  35 хв 
Уховецьк 06.24 1 хв  06.25 3 г  44 хв 
Стебле 06.30 1 хв  06.31 3 г  50 хв 
442 Км 06.38 1 хв  06.39 3 г  58 хв 
Білин 06.43 1 хв  06.44 4 г  3 хв 
448 Км 06.51 1 хв  06.52 4 г  11 хв 
Ковель 06.58 4 г  18 хв 

У розкладі поїзда 963 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930