У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

963 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 963 сполученням Сарни - Ковель відправляється зі станції Сарни о 03.55 і прибуває на станцію Ковель о 07.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чемерне, 329 Км, Желуцьк, Рафалівка, Вараш, Медвежа, Маневичі, Троянівка, Рись, Поворськ, Грив'ятки, Стебле, Білин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 03.55
Орлівка 04.01 1 хв  04.02 6 хв 
Чемерне 04.12 1 хв  04.13 17 хв 
Тутовичі 04.17 1 хв  04.18 22 хв 
329 Км 04.24 1 хв  04.25 29 хв 
Антонівка 04.34 1 хв  04.35 39 хв 
Желуцьк 04.46 1 хв  04.47 51 хв 
Жолудськ 04.53 1 хв  04.54 58 хв 
Рафалівка 05.05 8 хв  05.13 1 г  10 хв 
362 Км 05.19 1 хв  05.20 1 г  24 хв 
Вараш 05.25 2 хв  05.27 1 г  30 хв 
Чарторийськ 05.35 1 хв  05.36 1 г  40 хв 
Медвежа 05.41 1 хв  05.42 1 г  46 хв 
Польська Гора 05.50 1 хв  05.51 1 г  55 хв 
Маневичі 06.04 1 хв  06.05 2 г  9 хв 
397 Км 06.13 1 хв  06.14 2 г  18 хв 
Троянівка 06.24 1 хв  06.25 2 г  29 хв 
Майдан 06.32 1 хв  06.33 2 г  37 хв 
Рись 06.38 1 хв  06.39 2 г  43 хв 
Заячівка 06.44 2 хв  06.46 2 г  49 хв 
Поворськ 06.53 1 хв  06.54 2 г  58 хв 
Оржів 07.03 1 хв  07.04 3 г  8 хв 
Грив'ятки 07.10 1 хв  07.11 3 г  15 хв 
Уховецьк 07.19 1 хв  07.20 3 г  24 хв 
Стебле 07.25 1 хв  07.26 3 г  30 хв 
442 Км 07.33 1 хв  07.34 3 г  38 хв 
Білин 07.38 1 хв  07.39 3 г  43 хв 
448 Км 07.46 1 хв  07.47 3 г  51 хв 
Ковель 07.53 3 г  58 хв 

У розкладі поїзда 963 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30