У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

965 Ковель — Ягодин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 965 сполученням Ковель - Ягодин відправляється зі станції Ковель о 20.30 і прибуває на станцію Ягодин о 22.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Черкаси-Волинські, 464 Км, Круги, Кошари, Депо, Кошари Нові, Паридуби, Мацеїв, Високий Хутір, Руда, Підгородне, Підгородне-2, Скиби, Любомль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.30
Черкаси-Волинські 20.39 1 хв  20.40 9 хв 
464 Км 20.44 1 хв  20.45 14 хв 
Круги 20.48 1 хв  20.49 18 хв 
Кошари 20.52 1 хв  20.53 22 хв 
Депо 20.55 1 хв  20.56 25 хв 
Кошари Нові 20.59 1 хв  21.00 29 хв 
Паридуби 21.05 1 хв  21.06 35 хв 
Мацеїв 21.12 1 хв  21.13 42 хв 
Високий Хутір 21.18 1 хв  21.19 48 хв 
Руда 21.24 1 хв  21.25 54 хв 
Підгородне 21.29 1 хв  21.30 59 хв 
Підгородне-2 21.35 1 хв  21.36 1 г  5 хв 
Скиби 21.41 1 хв  21.42 1 г  11 хв 
Любомль 21.48 1 хв  21.49 1 г  18 хв 
Ягодин 22.03 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 965 Ковель — Ягодин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30