У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

965 Ларга — Чернівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 965 сполученням Ларга - Чернівці відправляється зі станції Ларга о 03.15 і прибуває на станцію Чернівці о 07.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Медвежа, Липкани, 69 Км, Крива, 61 Км Роз'їзд, Мамалига, Драниця, 49 Км, Ванчиківці, 40 Км, Новоселиця, Лехучени, Бояни, Магала, Садгора, Чернівці-Північна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 02 січня і до відміни курсуватиме за зміненим графіком Ларга 3.05 З.п. Вартиківці 03.18 З.п. Медвежа 03.31-03.36 Липкани 03.48-03.50 З.п.69 КМ 04.00-04.01 Крива 04.10-04.25 Рзд.61 КМ 04.33-04.34 Мамалига 04.43-05.08 З.п. Драниця 05.16-05.17 49 КМ 05.23-05.24 Ванчиківці 05.31-05.32 Пл.40 КМ 05.39-05.40 Новоселиця 05.48-05.50 З.п. Лихучени 05.58-05.59 Бояни 06.08-06.09 Магала 06.21-06.23 Садгора 06.33-06.35 Чернівці-Північ. 06.42-06.44 Чернівці 06.50

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ларга 03.15
Медвежа 03.41 5 хв  03.46 26 хв 
Липкани 03.58 2 хв  04.00 43 хв 
69 Км 04.10 1 хв  04.11 55 хв 
Крива 04.20 15 хв  04.35 1 г  5 хв 
61 Км Роз'їзд 04.43 1 хв  04.44 1 г  28 хв 
Мамалига 04.53 25 хв  05.18 1 г  38 хв 
Драниця 05.26 1 хв  05.27 2 г  11 хв 
49 Км 05.33 1 хв  05.34 2 г  18 хв 
Ванчиківці 05.41 1 хв  05.42 2 г  26 хв 
40 Км 05.49 1 хв  05.50 2 г  34 хв 
Новоселиця 05.58 2 хв  06.00 2 г  43 хв 
Лехучени 06.08 1 хв  06.09 2 г  53 хв 
Бояни 06.18 1 хв  06.19 3 г  3 хв 
Магала 06.31 2 хв  06.33 3 г  16 хв 
Садгора 06.43 2 хв  06.45 3 г  28 хв 
Чернівці-Північна 06.52 2 хв  06.54 3 г  37 хв 
Чернівці 07.00 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 965 Ларга — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031