У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

966 Ягодин — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 966 сполученням Ягодин - Ковель відправляється зі станції Ягодин о 05.27 і прибуває на станцію Ковель о 07.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Любомль, Скиби, Підгородне-2, Підгородне, Руда, Високий Хутір, Мацеїв, Паридуби, Кошари Нові, Депо, Кошари, Круги, 464 Км, Черкаси-Волинські.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ягодин 05.27
Любомль 05.42 1 хв  05.43 15 хв 
Скиби 05.49 1 хв  05.50 22 хв 
Підгородне-2 05.55 1 хв  05.56 28 хв 
Підгородне 06.00 1 хв  06.01 33 хв 
Руда 06.05 1 хв  06.06 38 хв 
Високий Хутір 06.12 1 хв  06.13 45 хв 
Мацеїв 06.19 1 хв  06.20 52 хв 
Паридуби 06.26 1 хв  06.27 59 хв 
Кошари Нові 06.31 1 хв  06.32 1 г  4 хв 
Депо 06.35 1 хв  06.36 1 г  8 хв 
Кошари 06.40 1 хв  06.41 1 г  13 хв 
Круги 06.45 1 хв  06.46 1 г  18 хв 
464 Км 06.49 1 хв  06.50 1 г  22 хв 
Черкаси-Волинські 06.54 1 хв  06.55 1 г  27 хв 
Ковель 07.03 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 966 Ягодин — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30