У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

966 Ягодин — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 966 сполученням Ягодин - Ковель відправляється зі станції Ягодин о 05.27 і прибуває на станцію Ковель о 07.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Любомль, Скиби, Підгородне-2, Підгородне, Руда, Високий Хутір, Мацеїв, Паридуби, Кошари Нові, Депо, Кошари, Круги, 464 Км, Черкаси-Волинські.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

переведено в розряд вантажо-пасажирських.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ягодин 05.27
Любомль 05.42 1 хв  05.43 15 хв 
Скиби 05.49 1 хв  05.50 22 хв 
Підгородне-2 05.55 1 хв  05.56 28 хв 
Підгородне 06.00 1 хв  06.01 33 хв 
Руда 06.05 1 хв  06.06 38 хв 
Високий Хутір 06.12 1 хв  06.13 45 хв 
Мацеїв 06.19 1 хв  06.20 52 хв 
Паридуби 06.26 1 хв  06.27 59 хв 
Кошари Нові 06.31 1 хв  06.32 1 г  4 хв 
Депо 06.35 1 хв  06.36 1 г  8 хв 
Кошари 06.40 1 хв  06.41 1 г  13 хв 
Круги 06.45 1 хв  06.46 1 г  18 хв 
464 Км 06.49 1 хв  06.50 1 г  22 хв 
Черкаси-Волинські 06.54 1 хв  06.55 1 г  27 хв 
Ковель 07.03 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 966 Ягодин — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930