У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

967 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 967 сполученням Сарни - Ковель відправляється зі станції Сарни о 15.55 і прибуває на станцію Ковель о 19.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чемерне, Антонівка, Рафалівка, Чарторийськ, Маневичі, Майдан, Поворськ, Уховецьк, Білин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

02, 03, 04 травня на дільниці Ковель-Сарни ходу не буде переведено в розряд вантажо-пасажирських.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 15.55
Орлівка 16.04 1 хв  16.05 9 хв 
Мала Язвинка 16.07 1 хв  16.08 12 хв 
Чемерне 16.15 1 хв  16.16 20 хв 
Тутовичі 16.20 1 хв  16.21 25 хв 
329 Км 16.27 1 хв  16.28 32 хв 
Антонівка 16.37 1 хв  16.38 42 хв 
Желуцьк 16.49 1 хв  16.50 54 хв 
Жолудськ 16.56 1 хв  16.57 1 г  1 хв 
Рафалівка 17.08 1 хв  17.09 1 г  13 хв 
362 Км 17.15 1 хв  17.16 1 г  20 хв 
Вараш 17.21 1 хв  17.22 1 г  26 хв 
Чарторийськ 17.29 1 хв  17.30 1 г  34 хв 
Медвежа 17.36 1 хв  17.37 1 г  41 хв 
Польська Гора 17.45 1 хв  17.46 1 г  50 хв 
Маневичі 17.57 1 хв  17.58 2 г  2 хв 
397 Км 18.05 1 хв  18.06 2 г  10 хв 
Троянівка 18.16 6 хв  18.22 2 г  21 хв 
Майдан 18.28 1 хв  18.29 2 г  33 хв 
Рись 18.34 1 хв  18.35 2 г  39 хв 
Заячівка 18.40 1 хв  18.41 2 г  45 хв 
Поворськ 18.47 12 хв  18.59 2 г  52 хв 
Оржів 19.07 2 хв  19.09 3 г  12 хв 
Грив'ятки 19.14 1 хв  19.15 3 г  19 хв 
Уховецьк 19.22 1 хв  19.23 3 г  27 хв 
Стебле 19.28 1 хв  19.29 3 г  33 хв 
442 Км 19.36 1 хв  19.37 3 г  41 хв 
Білин 19.41 1 хв  19.42 3 г  46 хв 
448 Км 19.48 1 хв  19.49 3 г  53 хв 
Ковель 19.58 4 г  3 хв 

У розкладі поїзда 967 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930