У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

967 Сокиряни — Чернівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 967 сполученням Сокиряни - Чернівці відправляється зі станції Сокиряни о 14.41 і прибуває на станцію Чернівці о 19.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васкауци, Медвежа, Крива, Мамалига, 49 Км, 40 Км, Лехучени, Магала, Чернівці-Північна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сокиряни 14.41
Романківці 15.01 2 хв  15.03 20 хв 
Васкауци 15.22 2 хв  15.24 41 хв 
Ларга 16.09 14 хв  16.23 1 г  28 хв 
Медвежа 16.47 5 хв  16.52 2 г  6 хв 
Липкани 17.04 2 хв  17.06 2 г  23 хв 
Крива 17.25 5 хв  17.30 2 г  44 хв 
61 Км Роз'їзд 17.36 1 хв  17.37 2 г  55 хв 
Мамалига 17.44 15 хв  17.59 3 г  3 хв 
Драниця 18.07 1 хв  18.08 3 г  26 хв 
49 Км 18.13 1 хв  18.14 3 г  32 хв 
Ванчиківці 18.20 1 хв  18.21 3 г  39 хв 
40 Км 18.27 1 хв  18.28 3 г  46 хв 
Новоселиця 18.34 2 хв  18.36 3 г  53 хв 
Лехучени 18.44 1 хв  18.45 4 г  3 хв 
Бояни 18.54 1 хв  18.55 4 г  13 хв 
Магала 19.03 2 хв  19.05 4 г  22 хв 
Садгора 19.14 2 хв  19.16 4 г  33 хв 
Чернівці-Північна 19.22 2 хв  19.24 4 г  41 хв 
Чернівці 19.29 4 г  48 хв 

У розкладі поїзда 967 Сокиряни — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031