У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

967 Сокиряни — Чернівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 967 сполученням Сокиряни - Чернівці відправляється зі станції Сокиряни о 14.41 і прибуває на станцію Чернівці о 19.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васкауци, Медвежа, Крива, Мамалига, 49 Км, Платформа 40 Км, Лехучени, Магала, Чернівці-Північна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сокиряни 14.41
Романківці 15.01 2 хв  15.03 20 хв 
Васкауци 15.22 2 хв  15.24 41 хв 
Ларга 16.09 14 хв  16.23 1 г  28 хв 
Медвежа 16.47 5 хв  16.52 2 г  6 хв 
Липкани 17.04 2 хв  17.06 2 г  23 хв 
Крива 17.25 5 хв  17.30 2 г  44 хв 
Крива-Мамалига Кор. 17.36 1 хв  17.37 2 г  55 хв 
Мамалига 17.44 15 хв  17.59 3 г  3 хв 
Драниця 18.07 1 хв  18.08 3 г  26 хв 
49 Км 18.13 1 хв  18.14 3 г  32 хв 
Ванчиківці 18.20 1 хв  18.21 3 г  39 хв 
Платформа 40 Км 18.27 1 хв  18.28 3 г  46 хв 
Новоселиця 18.34 2 хв  18.36 3 г  53 хв 
Лехучени 18.44 1 хв  18.45 4 г  3 хв 
Бояни 18.54 1 хв  18.55 4 г  13 хв 
Магала 19.03 2 хв  19.05 4 г  22 хв 
Садгора 19.14 2 хв  19.16 4 г  33 хв 
Чернівці-Північна 19.22 2 хв  19.24 4 г  41 хв 
Чернівці 19.29 4 г  48 хв 

У розкладі поїзда 967 Сокиряни — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930