У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

967 Сокиряни — Чернівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 967 сполученням Сокиряни - Чернівці відправляється зі станції Сокиряни о 14.41 і прибуває на станцію Чернівці о 19.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васкауци, Медвежа, Крива, Мамалига, 49 Км, 40 Км, Лехучени, Магала, Чернівці-Північна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28 лютого на дільниці Ларга-Сокиряни в ходу не буде.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сокиряни 14.41
Романківці 15.01 2 хв  15.03 20 хв 
Васкауци 15.22 2 хв  15.24 41 хв 
Ларга 16.09 14 хв  16.23 1 г  28 хв 
Медвежа 16.47 5 хв  16.52 2 г  6 хв 
Липкани 17.04 2 хв  17.06 2 г  23 хв 
Крива 17.25 5 хв  17.30 2 г  44 хв 
61 Км Роз'їзд 17.36 1 хв  17.37 2 г  55 хв 
Мамалига 17.44 15 хв  17.59 3 г  3 хв 
Драниця 18.07 1 хв  18.08 3 г  26 хв 
49 Км 18.13 1 хв  18.14 3 г  32 хв 
Ванчиківці 18.20 1 хв  18.21 3 г  39 хв 
40 Км 18.27 1 хв  18.28 3 г  46 хв 
Новоселиця 18.34 2 хв  18.36 3 г  53 хв 
Лехучени 18.44 1 хв  18.45 4 г  3 хв 
Бояни 18.54 1 хв  18.55 4 г  13 хв 
Магала 19.03 2 хв  19.05 4 г  22 хв 
Садгора 19.14 2 хв  19.16 4 г  33 хв 
Чернівці-Північна 19.22 2 хв  19.24 4 г  41 хв 
Чернівці 19.29 4 г  48 хв 

У розкладі поїзда 967 Сокиряни — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031