У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

10 Км,Донецька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 10 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 10 Км містить всього 19 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 10 Км з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Ізюм, Фенольна, Красний Лиман, Курдюмівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 49 хв до пункту призначення Красний Лиман. Найближчі станції та зупинні пункти Брусин, Придонецька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 10 Км відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фенольна - Ізюм, Красний Лиман - Фенольна, Костянтинівка - Красний Лиман. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 10 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6241 Красний Лиман Краматорськ 02.07 1 хв  02.08 Курсує щоденно - переглянути
6230 Слов'янськ Ізюм 02.59 1 хв  03.00 Курсує щоденно - переглянути
6011-6021 Красний Лиман Фенольна 05.02 1 хв  05.03 Курсує щоденно - переглянути
6018-6234 Костянтинівка Красний Лиман 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6231 Ізюм Краматорськ 07.32 1 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
6022-6002 Фенольна Ізюм 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6219 Ізюм Краматорськ 08.59 1 хв  09.00 Курсує щоденно - переглянути
6236 Краматорськ Ізюм 10.53 1 хв  10.54 Курсує щоденно - переглянути
6003 Ізюм Фенольна 12.16 1 хв  12.17 Курсує щоденно - переглянути
6074-6075 Слов'янськ Курдюмівка 12.53 1 хв  12.54 Курсує щоденно - переглянути
6237-6243 Красний Лиман Фенольна 13.44 1 хв  13.45 Курсує щоденно - переглянути
6014 Слов'янськ Красний Лиман 14.53 1 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6009-6019 Красний Лиман Фенольна 15.52 1 хв  15.53 Курсує щоденно - переглянути
6208 Слов'янськ Ізюм 17.24 1 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6249-6247 Ізюм Фенольна 17.36 1 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6024-6004 Фенольна Святогірськ 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Краматорськ 19.46 1 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути
6077 Красний Лиман Слов'янськ 20.29 1 хв  20.30 Курсує щоденно - переглянути
6020-6010* Фенольна Красний Лиман 21.48 1 хв  21.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 10 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 10 Км,Донецька обл.