У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

10 Км,Донецька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 10 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 10 Км містить всього 19 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 10 Км з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Ізюм, Скотовата, Красний Лиман, Фенольна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 59 хв до пункту призначення Красний Лиман. Найближчі станції та зупинні пункти Брусин, Придонецька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 10 Км відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ізюм - Фенольна, Красний Лиман - Скотовата, Ізюм - Краматорськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 10 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 10 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 10 Км,Донецька обл.