У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

1138 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 1138 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 1138 Км містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 1138 Км з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-1, Вільнянськ, Пришиб, Мелітополь, Запоріжжя-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Пришиб. Найближчі станції та зупинні пункти 1141 Км, Плавні-Пас.. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 1138 Км відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Пришиб - Запоріжжя-1, Запоріжжя-1 - Пришиб, Канцерівка - Мелітополь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 1138 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6504 Пришиб Запоріжжя 04.45 1 хв  04.46 Курсує щоденно - переглянути
6506 Пришиб Вільнянськ 05.38 1 хв  05.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510 Мелітополь Запоріжжя 06.06 1 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6554 Мелітополь Запоріжжя 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6535 Вільнянськ Пришиб 08.02 1 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
6508-6507 Канцерівка Мелітополь 08.40 1 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
6511 Запоріжжя Пришиб 10.26 1 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6516 Мелітополь Запоріжжя 13.46 1 хв  13.47 Курсує щоденно - переглянути
6515 Запоріжжя Тащенак 13.56 1 хв  13.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522 Пришиб Запоріжжя 15.57 1 хв  15.58 Курсує щоденно - переглянути
6553 Запоріжжя Мелітополь 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6524 Пришиб Запоріжжя 18.21 1 хв  18.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Тащенак Запоріжжя 18.56 1 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521 Запоріжжя Мелітополь 19.05 1 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521 Вільнянськ Мелітополь 19.05 1 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Запоріжжя Пришиб 21.25 1 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 1138 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 1138 Км