У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

123 Км Роз'їзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 123 Км Роз'їзд:

Актуальний розклад електричок по станції 123 Км Роз'їзд містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 123 Км Роз'їзд з такими станціями і населеними пунктами як Верхній Токмак-1, Мелітополь. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 58 хв до пункту призначення Мелітополь. Найближчі станції та зупинні пункти Федорівка, 118 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 123 Км Роз'їзд відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Верхній Токмак-1 - Мелітополь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 123 Км Роз'їзд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6894* Федорівка Верхній Токмак 12.31 2 хв  12.33 Курсує щоденно - переглянути
6893* Верхній Токмак Мелітополь 16.56 2 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 123 Км Роз'їзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 123 Км Роз'їзд