У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

14 Км,Луганська обл. Перевальський район
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 14 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 14 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 14 Км з такими станціями і населеними пунктами як Фащівка, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 16 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Чорнухине, Фащівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 14 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фащівка - Дебальцеве, Дебальцеве - Фащівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 14 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6073 Дебальцеве Фащівка 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6074 Фащівка Дебальцеве 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6075 Дебальцеве Фащівка 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6076 Фащівка Дебальцеве 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 14 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 14 Км,Луганська обл. Перевальський район

Від станції 14 Км,Луганська обл. Перевальський район можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції 14 Км,Луганська обл. Перевальський район