У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

165 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 165 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 165 Км містить всього 33 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 165 Км з такими станціями і населеними пунктами як Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-1, П'ятихатки-Стикова, Балівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 23 хв до пункту призначення Верхівцеве. Найближчі станції та зупинні пункти 169 Км, 164 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 165 Км відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Дніпро-Головний, Верхівцеве - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - П'ятихатки-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 165 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6047 Дніпро Кам'янське 00.36 2 хв  00.38 Курсує щоденно - переглянути
6002 Верхівцеве Дніпро 05.18 1 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
6232* Кам'янське Синельникове 05.28 1 хв  05.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6005 Дніпро П'ятихатки 05.39 2 хв  05.41 Курсує щоденно - переглянути
6004 Кам'янське Дніпро 05.54 1 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
6012 Кам'янське Дніпро 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6008 П'ятихатки Дніпро 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
6255-6256 Дніпро Балівка 07.00 2 хв  07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Дніпро Кам'янське 07.00 2 хв  07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6010 Верхівцеве Дніпро 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6011 Дніпро Кривий Ріг 07.34 2 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6013 Дніпро П'ятихатки 07.58 2 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6016 П'ятихатки Дніпро 08.41 1 хв  08.42 Курсує щоденно - переглянути
6015 Дніпро П'ятихатки 09.51 2 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6018 П'ятихатки Дніпро 10.18 1 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
6023 Дніпро П'ятихатки 11.27 2 хв  11.29 Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 13.38 2 хв  13.40 Курсує щоденно - переглянути
6024 П'ятихатки Дніпро 13.48 1 хв  13.49 Курсує щоденно - переглянути
6031 Дніпро Кам'янське 15.15 2 хв  15.17 Курсує щоденно - переглянути
6032 Кривий Ріг Дніпро 15.24 1 хв  15.25 Курсує щоденно - переглянути
6034 Кам'янське Дніпро 16.12 1 хв  16.13 Курсує щоденно - переглянути
6033 Дніпро Кам'янське 16.25 2 хв  16.27 Курсує щоденно - переглянути
6035 Дніпро П'ятихатки 17.32 2 хв  17.34 Курсує щоденно - переглянути
6036 Кам'янське Дніпро 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6037 Дніпро П'ятихатки 18.04 2 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6038 П'ятихатки Дніпро 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
6039 Дніпро Кам'янське 19.24 2 хв  19.26 Курсує щоденно - переглянути
6536 П'ятихатки Дніпро 20.24 1 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6041 Дніпро П'ятихатки 20.28 2 хв  20.30 Курсує щоденно - переглянути
6043 Дніпро Верхівцеве 21.13 2 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 21.32 1 хв  21.33 Курсує щоденно - переглянути
6044 П'ятихатки Дніпро 22.16 1 хв  22.17 Курсує щоденно - переглянути
6045 Дніпро Верхівцеве 23.21 2 хв  23.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 165 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 165 Км