У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

52 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 52 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 52 Км містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 52 Км з такими станціями і населеними пунктами як Віринський завод, Смородине, Суми, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 45 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Суми, Торопилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 52 Км відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Смородине, Суми - Віринський завод, Смородине - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 52 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6891 Суми Віринський завод 04.04 1 хв  04.05 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6512 Ворожба Суми 07.14 2 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
6881 Смородине Ворожба 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 08.25 1 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 10.44 1 хв  10.45 Курсує щоденно - переглянути
6514 Ворожба Суми 12.52 1 хв  12.53 Курсує щоденно - переглянути
6513* Суми Ворожба 14.53 1 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6855 Смородине Віринський завод 17.33 1 хв  17.34 Курсує щоденно - переглянути
6517 Суми Ворожба 18.10 1 хв  18.11 Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Суми 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6856 Віринський завод Смородине 19.53 1 хв  19.54 Курсує щоденно - переглянути
6515 Баси Ворожба 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 52 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 52 Км,Сумська обл.