У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

58 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 58 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 58 Км містить всього 23 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 58 Км з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Смородине, Ворожба-Пас., Пушкарне, Краснопілля. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 51 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Суми-Товарна, Суми. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 58 Км відправляються або прибувають днем - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Суми, Краснопілля - Суми, Суми - Мерчик. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 58 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866/6865 Пушкарне Суми 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6881 Смородине Ворожба 07.08 3 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6066/6065 Суми Пушкарне 08.01 2 хв  08.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 08.04 1 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6066/6065 Суми Краснопілля 08.10 2 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Суми Смородине 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 11.38 1 хв  11.39 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 13.29 1 хв  13.30 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Люботин 14.20 1 хв  14.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6268 Суми Мерчик 14.20 1 хв  14.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066/6065 Пушкарне Суми 15.41 1 хв  15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066/6065 Краснопілля Суми 15.51 1 хв  15.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6885 Смородине Суми 17.04 1 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути
6872/6871 Суми Пушкарне 17.45 1 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6520 Суми Баси 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 18.53 1 хв  18.54 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 19.27 1 хв  19.28 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 19.58 1 хв  19.59 Курсує щоденно - переглянути
6515 Баси Ворожба 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути
6856 Віринський завод Смородине 21.10 1 хв  21.11 Курсує щоденно - переглянути
6874/6873 Пушкарне Суми 21.50 1 хв  21.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 58 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 58 Км,Сумська обл.