У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

59 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 59 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 59 Км містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 59 Км з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Смородине, Ворожба-Пас., Пушкарне, Люботин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 54 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Суми-Товарна, Суми. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 59 Км відправляються або прибувають днем - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Мерчик, Суми - Люботин, Люботин - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 59 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866 Пушкарне Суми 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 06.57 1 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6881 Смородине Ворожба 07.08 3 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Пушкарне 08.01 2 хв  08.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 08.04 1 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6002 Суми Смородине 08.15 2 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 10.57 1 хв  10.58 Курсує щоденно - переглянути
6267* Люботин Суми 13.37 1 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Люботин 14.26 1 хв  14.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6268 Суми Мерчик 14.26 1 хв  14.27 Курсує щоденно - переглянути
6066 Пушкарне Суми 15.41 1 хв  15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Краснопілля Суми 15.41 1 хв  15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6885 Смородине Суми 17.01 1 хв  17.02 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 17.36 1 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Пушкарне 17.52 1 хв  17.53 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 18.53 1 хв  18.54 Курсує щоденно - переглянути
6520 Суми Баси 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 19.22 2 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 19.29 1 хв  19.30 Курсує щоденно - переглянути
6515 Баси Ворожба 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути
6856 Віринський завод Смородине 20.45 1 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути
6874 Пушкарне Суми 21.53 1 хв  21.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 59 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 59 Км,Сумська обл.