У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

61 Км Роз'їзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 61 Км Роз'їзд:

Актуальний розклад електричок по станції 61 Км Роз'їзд містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 61 Км Роз'їзд з такими станціями і населеними пунктами як Чернівці, Сокиряни, Ларга. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 31 хв до пункту призначення Ларга. Найближчі станції та зупинні пункти Крива, Мамалига. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 61 Км Роз'їзд відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ларга - Чернівці, Чернівці - Сокиряни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 61 Км Роз'їзд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
965 Ларга Чернівці 04.33 1 хв  04.34 Курсує щоденно - переглянути
968* Чернівці Сокиряни 10.29 1 хв  10.30 Курсує щоденно - переглянути
967* Сокиряни Чернівці 17.36 1 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
966 Чернівці Ларга 23.30 1 хв  23.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 61 Км Роз'їзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 61 Км Роз'їзд