У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

888 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 888 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 888 Км містить всього 35 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 888 Км з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Святошин, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 12 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Васильків-1, Глеваха. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 888 Км відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Київ-Пас., Фастів-1 - Святошин, Київ-Пас. - Миронівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 888 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.40 1 хв  04.40 Курсує щоденно - переглянути
6010 Мотовилівка Київ 06.20 1 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.27 1 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.42 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.49 1 хв  07.49 Курсує щоденно - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 07.59 1 хв  07.59 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фастів Київ 08.13 1 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
6018 Фастів Київ 09.08 1 хв  09.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6233-6020 Біла Церква Київ 09.08 1 хв  09.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.39 1 хв  09.39 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.19 1 хв  10.20 Курсує щоденно - переглянути
6206-6022 Козятин Київ 11.44 1 хв  11.45 Курсує щоденно - переглянути
6233-6022 Миронівка Київ 13.06 1 хв  13.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6013-6238 Київ Миронівка 13.09 1 хв  13.09 Курсує щоденно - переглянути
6235-6024 Миронівка Київ 13.11 1 хв  13.11 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.39 1 хв  14.40 Курсує щоденно - переглянути
6208-6026 Козятин Київ 14.42 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6017-6240 Київ Миронівка 16.08 1 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209* Київ Козятин 16.27 1 хв  16.27 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6210-6030 Козятин Київ 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6023-6211 Київ Козятин 18.00 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 18.20 1 хв  18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6025 Київ Фастів 18.42 1 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027-6213 Київ Козятин 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6494-6034 Житомир Київ 19.41 1 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6034 Фастів Київ 19.41 1 хв  19.42 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 19.43 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути
6036 Фастів Київ 21.00 1 хв  21.01 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.17 1 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.13 1 хв  22.13 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.12 1 хв  23.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 888 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 888 Км