У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Аксютівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка:

Актуальний розклад електричок по станції Аксютівка містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Аксютівка з такими станціями і населеними пунктами як Балаклія, Шебелинка, Харків-Левада, Харків-Пас., Ізюм. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 58 хв до пункту призначення Харків-Левада. Найближчі станції та зупинні пункти Звидки, Дружний, Зміїв. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Аксютівка відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Балаклія - Харків-Пас., Харків-Левада - Шебелинка, Савинці - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441 Харків Балаклія 00.06 1 хв  00.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6409 Харків Шебелинка 04.51 1 хв  04.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6406 Балаклія Харків 05.06 1 хв  05.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6408 Савинці Харків 05.51 1 хв  05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6410 Балаклія Харків 06.15 1 хв  06.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6860 Шебелинка Харків 06.56 1 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6411 Харків Ізюм 07.05 1 хв  07.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6412 Ізюм Харків 07.38 1 хв  07.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6417 Харків Балаклія 08.13 1 хв  08.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6419 Харків Савинці 09.27 1 хв  09.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6418 Ізюм Харків 09.37 1 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6418 Ізюм Харків 09.37 1 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6421 Харків Ізюм 11.35 1 хв  11.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6423 Харків Ізюм 13.04 1 хв  13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6423 Харків Ізюм 13.04 1 хв  13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6422 Ізюм Харків 13.09 1 хв  13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6424 Савинці Харків 13.46 1 хв  13.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6425 Харків Савинці 14.16 1 хв  14.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6425 Харків Савинці 14.16 1 хв  14.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6426 Балаклія Харків 16.08 1 хв  16.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6429 Харків Ізюм 17.11 1 хв  17.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6428 Ізюм Харків 17.24 1 хв  17.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6680 Савинці Харків 17.54 1 хв  17.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6431 Харків Савинці 18.23 1 хв  18.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6434 Ізюм Харків 18.36 1 хв  18.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6435 Харків Балаклія 19.48 1 хв  19.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6830 Гракове Харків 20.53 1 хв  20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6439 Харків Ізюм 21.15 1 хв  21.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6438 Савинці Харків 21.57 1 хв  21.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Аксютівка