У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Аксютівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка:

Актуальний розклад електричок по станції Аксютівка містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Аксютівка з такими станціями і населеними пунктами як Балаклія, Шебелинка, Харків-Левада, Харків-Пас., Ізюм. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 07 хв до пункту призначення Харків-Левада. Найближчі станції та зупинні пункти Звидки, Дружний, Левківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Аксютівка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Балаклія - Харків-Левада, Ізюм - Харків-Левада, Харків-Пас. - Савинці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441 Харків Балаклія 00.08 1 хв  00.09 Курсує щоденно - переглянути
6409* Харків Шебелинка 04.51 1 хв  04.52 Курсує щоденно - переглянути
6406 Балаклія Харків 05.02 1 хв  05.03 Курсує щоденно - переглянути
6408 Савинці Харків 05.51 1 хв  05.52 Курсує щоденно - переглянути
6410 Балаклія Харків 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6860* Шебелинка Харків 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6411 Харків Ізюм 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6412 Ізюм Харків 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6417* Харків Балаклія 08.13 1 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
6419* Харків Савинці 09.27 1 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
6418* Ізюм Харків 09.29 1 хв  09.30 Курсує щоденно - переглянути
6421* Харків Ізюм 11.34 1 хв  11.35 Курсує щоденно - переглянути
6422* Ізюм Харків 13.09 1 хв  13.10 Курсує щоденно - переглянути
6423* Харків Ізюм 13.13 1 хв  13.14 Курсує щоденно - переглянути
6424* Савинці Харків 13.46 1 хв  13.47 Курсує щоденно - переглянути
6425* Харків Савинці 14.24 1 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6426* Балаклія Харків 16.01 1 хв  16.02 Курсує щоденно - переглянути
6429* Харків Ізюм 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6428 Ізюм Харків 17.24 1 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6680 Савинці Харків 18.02 1 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 18.23 1 хв  18.24 Курсує щоденно - переглянути
6434 Ізюм Харків 18.36 1 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6435* Харків Балаклія 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6830 Гракове Харків 20.53 1 хв  20.54 Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 21.14 1 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути
6438 Савинці Харків 22.06 1 хв  22.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Аксютівка