У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Артемівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Артемівка:

Актуальний розклад електричок по станції Артемівка містить всього 48 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Артемівка з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Зміїв, Харків-Пас., Красноград, Дубове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 47 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Комарівка, Мерефа. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Артемівка відправляються або прибувають вранці - 15 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Біляївка, Харків-Пас. - Зміїв. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Артемівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867 Харків Гусарівка 00.35 1 хв  00.36 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.27 1 хв  04.28 Курсує щоденно - переглянути
6502* Лихачове Харків 04.27 1 хв  04.28 Курсує щоденно - переглянути
6683* Харків Красноград 04.52 1 хв  04.53 Курсує щоденно - переглянути
6682 Широкий Харків 05.02 1 хв  05.03 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 05.47 1 хв  05.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6684* Красноград Харків 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мерефа Харків 06.22 1 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 06.29 1 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6686* Красноград Харків 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6464 Люботин Мерефа 06.55 1 хв  06.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.02 1 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6463* Мерефа Люботин 07.33 1 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509 Харків Біляївка 07.35 1 хв  07.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6685* Харків Красноград 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.09 1 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6687* Харків Красноград 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 10.01 1 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6688 Красноград Харків 10.41 1 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 11.44 1 хв  11.45 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 11.47 1 хв  11.48 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 12.24 1 хв  12.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6689* Харків Красноград 13.04 1 хв  13.05 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 13.34 1 хв  13.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6690* Красноград Харків 13.53 1 хв  13.54 Курсує щоденно - переглянути
6853-6863* Харків Гаврилівка 14.12 1 хв  14.12 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 16.01 1 хв  16.02 Курсує щоденно - переглянути
6692* Красноград Харків 16.18 1 хв  16.19 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 16.38 1 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.55 1 хв  17.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693* Харків Красноград 18.03 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 18.19 1 хв  18.20 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 18.21 1 хв  18.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6694* Красноград Харків 18.56 1 хв  18.57 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.26 1 хв  19.27 Курсує щоденно - переглянути
6695 Харків Широкий 19.56 1 хв  19.57 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.26 1 хв  20.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6696* Красноград Харків 20.48 1 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути
6697* Харків Красноград 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.20 1 хв  21.21 Курсує щоденно - переглянути
6530 Лихачове Харків 22.01 1 хв  22.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6698* Красноград Харків 22.44 1 хв  22.45 Курсує щоденно - переглянути
6866-6856 Гаврилівка Харків 22.54 1 хв  22.55 Курсує щоденно - переглянути
6531* Харків Біляївка 23.46 1 хв  23.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Артемівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Артемівка