У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балівка:

Актуальний розклад електричок по станції Балівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Балівка з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 07 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти 40 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Балівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Балівка - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6255/6256 Дніпро Балівка 08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6260/6259 Балівка Дніпро 13.07 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Балівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Балівка