У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бантишеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бантишеве:

Актуальний розклад електричок по станції Бантишеве містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бантишеве з такими станціями і населеними пунктами як Язикове, Краматорськ, Фенольна, Харків-Пас., Близнюки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 05 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Шидловська, Гусарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бантишеве відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краматорськ - Близнюки, Красний Лиман - Харків-Пас., Краматорськ - Покровськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бантишеве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бантишеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бантишеве