У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Баси
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баси:

Актуальний розклад електричок по станції Баси містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Баси з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Ворожба-Пас., Смородине, Краснопілля, Пушкарне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 38 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Бездрик, Олдиш, 67 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Баси відправляються або прибувають днем - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Люботин, Лебединська - Суми, Суми - Мерчик. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баси відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866 Пушкарне Суми 06.33 2 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6881 Смородине Ворожба 06.49 5 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Краснопілля 08.10 10 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Суми Пушкарне 08.19 1 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Суми Смородине 08.33 2 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 11.16 1 хв  11.17 Курсує щоденно - переглянути
6267* Люботин Суми 13.24 1 хв  13.25 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 14.39 1 хв  14.40 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Люботин 14.39 1 хв  14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Пушкарне Суми 15.24 1 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Краснопілля Суми 15.24 1 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6885 Смородине Суми 16.43 1 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути
6855 Смородине Віринський завод 17.06 1 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Пушкарне 18.05 2 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 18.35 2 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
6520 Суми Баси 19.15 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 19.45 1 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути
6515 Баси Ворожба 20.05 Курсує щоденно - переглянути
6856 Віринський завод Смородине 21.01 2 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути
6874 Пушкарне Суми 21.36 2 хв  21.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Баси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Баси