У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бершадь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бершадь:

Актуальний розклад електричок по станції Бершадь містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бершадь з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 50 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Яланець, Кириївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бершадь відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рудниця - Гайворон, Гайворон - Рудниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бершадь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 06.33 5 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 12.16 3 хв  12.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 18.20 27 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 18.38 12 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бершадь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бершадь