У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Безпалівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Безпалівка:

Актуальний розклад електричок по станції Безпалівка містить всього 31 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Безпалівка з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 26 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Широніне, Новоберецька, Клименівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Безпалівка відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас., Лихачове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Безпалівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867* Харків Гусарівка 01.33 1 хв  01.34 Курсує щоденно - переглянути
6502* Лихачове Харків 03.05 1 хв  03.06 Курсує щоденно - переглянути
6414* Лихачове Харків 04.30 1 хв  04.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503* Харків Лозова 05.06 1 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
6508* Біляївка Харків 05.33 1 хв  05.34 Курсує щоденно - переглянути
6512* Лозова Харків 06.22 1 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
7022 Близнюки Харків 07.07 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
7022* Лозова Харків 07.27 1 хв  07.28 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861* Харків Дубове 07.32 1 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
6509* Харків Біляївка 08.33 1 хв  08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6862-6852* Гусарівка Харків 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
7031-7032-* Красний Лиман Харків 09.36 1 хв  09.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6513* Харків Лозова 10.20 1 хв  10.21 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 10.38 1 хв  10.39 Курсує щоденно - переглянути
6518* Біляївка Харків 11.26 1 хв  11.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517* Харків Лозова 12.42 1 хв  12.43 Курсує щоденно - переглянути
6864-6854* Дубове Харків 12.55 1 хв  12.56 Курсує щоденно - переглянути
7009* Харків Лозова 14.07 1 хв  14.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521* Харків Лозова 14.33 1 хв  14.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522* Лозова Харків 15.01 1 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
6853-6863* Харків Гаврилівка 15.09 1 хв  15.10 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865* Харків Гаврилівка 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
7035-7037-* Харків Красний Лиман 18.26 1 хв  18.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
7010* Лозова Харків 18.49 1 хв  18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525* Харків Лихачове 19.23 1 хв  19.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528* Лозова Харків 19.26 1 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527* Харків Лозова 20.25 1 хв  20.26 Курсує щоденно - переглянути
6530* Лихачове Харків 20.58 1 хв  20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6866-6856* Гаврилівка Харків 21.57 1 хв  21.58 Курсує щоденно - переглянути
6529* Харків Лихачове 22.25 1 хв  22.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Безпалівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Безпалівка