У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біляївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка:

Актуальний розклад електричок по станції Біляївка містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Біляївка з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Лихачове, Краснопавлівка, Перемога, Роздольський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Біляївка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Біляївка, Красний Лиман - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 01.26 Курсує щоденно - переглянути
6857-6867* Харків Гусарівка 02.11 1 хв  02.12 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 04.36 Курсує щоденно - переглянути
6512* Лозова Харків 05.25 1 хв  05.26 Курсує щоденно - переглянути
6503* Харків Лозова 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
7022 Близнюки Харків 06.27 1 хв  06.28 Курсує щоденно - переглянути
7022* Лозова Харків 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852* Гусарівка Харків 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 08.30 1 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
7031-7032-* Красний Лиман Харків 08.59 1 хв  09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509 Харків Біляївка 09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516* Лозова Харків 09.41 1 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 10.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6513* Харків Лозова 11.13 1 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6864-6854* Дубове Харків 11.59 1 хв  12.00 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 13.37 1 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 14.02 1 хв  14.03 Курсує щоденно - переглянути
7009* Харків Лозова 14.54 1 хв  14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521* Харків Лозова 15.34 1 хв  15.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863* Харків Гаврилівка 16.04 1 хв  16.05 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 16.21 1 хв  16.22 Курсує щоденно - переглянути
7010* Лозова Харків 18.12 1 хв  18.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528* Лозова Харків 18.28 1 хв  18.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 18.52 1 хв  18.53 Курсує щоденно - переглянути
7035-7037- Харків Красний Лиман 19.13 1 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6866-6856 Гаврилівка Харків 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути
6527* Харків Лозова 21.25 1 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біляївка