У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біляївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка:

Актуальний розклад електричок по станції Біляївка містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Біляївка з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 24 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Лихачове, Краснопавлівка, Перемога, Роздольський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Біляївка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дубове - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас., Харків-Пас. - Біляївка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 01.26 Курсує щоденно - переглянути
6857-6867* Харків Гусарівка 02.18 1 хв  02.19 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 04.36 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 05.25 1 хв  05.26 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
7022 Близнюки Харків 06.27 1 хв  06.28 Курсує щоденно - переглянути
6852-6862 Гусарівка Харків 07.56 1 хв  07.57 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 08.20 1 хв  08.21 Курсує щоденно - переглянути
7031-7032-* Красний Лиман Харків 08.55 1 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509* Харків Біляївка 09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516* Лозова Харків 09.42 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6518* Біляївка Харків 10.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6513 Харків Лозова 11.13 1 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6854-6864* Дубове Харків 11.59 1 хв  12.00 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 13.37 1 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 14.02 1 хв  14.03 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Лозова 14.54 1 хв  14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521* Харків Лозова 15.28 1 хв  15.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 16.04 1 хв  16.05 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 16.21 1 хв  16.22 Курсує щоденно - переглянути
7010 Лозова Харків 18.12 1 хв  18.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 18.54 1 хв  18.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035-7037-* Харків Красний Лиман 19.09 1 хв  19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6856-6866 Гаврилівка Харків 21.14 2 хв  21.16 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 21.23 1 хв  21.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біляївка