У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біляївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка:

Актуальний розклад електричок по станції Біляївка містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Біляївка з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Лихачове, Краснопавлівка, Перемога, Роздольський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Біляївка відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гусарівка - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас., Дубове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 01.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6857-6867* Харків Гусарівка 02.18 1 хв  02.19 Курсує щоденно - переглянути
6508* Біляївка Харків 04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 05.25 1 хв  05.26 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
7022 Близнюки Харків 06.27 1 хв  06.28 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
7031-7032- Красний Лиман Харків 08.59 1 хв  09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516 Лозова Харків 09.41 1 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 11.10 6 хв  11.16 Курсує щоденно - переглянути
6864-6854 Дубове Харків 12.00 1 хв  12.01 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 13.37 1 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6522 Лозова Харків 14.02 1 хв  14.03 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Лозова 14.54 1 хв  14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521 Харків Лозова 15.27 1 хв  15.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 16.04 1 хв  16.05 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 16.24 7 хв  16.31 Курсує щоденно - переглянути
7010 Лозова Харків 18.12 1 хв  18.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Лозова Харків 18.31 1 хв  18.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 18.52 1 хв  18.53 Курсує щоденно - переглянути
7035-7037- Харків Красний Лиман 19.13 1 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6866-6856 Гаврилівка Харків 21.21 1 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 21.25 1 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біляївка