У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Більмачівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Більмачівка:

Актуальний розклад електричок по станції Більмачівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Більмачівка з такими станціями і населеними пунктами як Прилуки, Бахмач-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 18 хв до пункту призначення Прилуки. Найближчі станції та зупинні пункти 684 Км, Рожнівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Більмачівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Прилуки, Прилуки - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Більмачівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6333 Варварівський Прилуки 06.26 1 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
6334 Прилуки Бахмач 10.09 1 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
6335 Бахмач Прилуки 13.46 1 хв  13.47 Курсує щоденно - переглянути
6336 Прилуки Бахмач 17.39 1 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
6337 Бахмач Прилуки 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Більмачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Більмачівка

Від станції Більмачівка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Більмачівка