Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білозір'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білозір'я:

Актуальний розклад електричок по станції Білозір'я містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білозір'я з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Гребінка, Умань, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 24 хв до пункту призначення Черкаси. Найближчі станції та зупинні пункти Степанки, Хацьки, Черкаси, Сміла. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білозір'я відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, Христинівка - Черкаси, Черкаси - Умань. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білозір'я відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6061 Драбове-Барятинське Ім. Тараса Шевченка 06.37 1 хв  06.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6064 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 06.48 4 хв  06.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6355-6356 Черкаси Умань 07.19 1 хв  07.20 Курсує щоденно - переглянути
6302 Христинівка Черкаси 11.13 1 хв  11.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6355-6356 Умань Черкаси 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білозір'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білозір'я