У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бобруйськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Бобруйськ:

Розклад поїздів по станції Бобруйськ включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Мінськ-Пас., Запоріжжя-1, Новоолексіївка, Бердянськ, в сумі зі станції Бобруйськ можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Мінськ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 53 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 38 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 45 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Бобруйськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Бобруйськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
086Б Мінськ Київ 00.33 3 хв  00.36 Курсує щоденно - переглянути
086К Київ Мінськ 06.50 3 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
031РС Рига Київ 09.07 2 хв  09.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 09.50 3 хв  09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 09.50 3 хв  09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 09.50 3 хв  09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 09.50 3 хв  09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 11.24 3 хв  11.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Мінськ 11.24 3 хв  11.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 11.24 3 хв  11.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 16.52 2 хв  16.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 16.52 2 хв  16.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Херсон 16.52 2 хв  16.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
031КО Київ Рига 21.43 2 хв  21.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 21.59 3 хв  22.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 21.59 3 хв  22.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 21.59 3 хв  22.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 21.59 3 хв  22.02 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Бобруйськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бобруйськ