У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бобрик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бобрик:

Актуальний розклад електричок по станції Бобрик містить всього 43 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бобрик з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Дарниця, Київ-Волинський, Ніжин, Київ-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 50 хв до пункту призначення Ніжин. Найближчі станції та зупинні пункти Семиполки, Жердове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бобрик відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Ніжин, Ніжин - Святошин, Носівка - Дарниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бобрик відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6901 Ніжин Святошин 04.43 10 хв  04.53 Курсує щоденно - переглянути
6903 Носівка Дарниця 05.30 1 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
6905 Ніжин Київ 05.44 1 хв  05.45 Курсує щоденно - переглянути
6902 Київ Ніжин 05.53 1 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Київ 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6909 Ніжин Київ 06.23 1 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
895К Конотоп Київ 06.32 1 хв  06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
896Д Шостка Київ 06.32 1 хв  06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
896К Шостка Коростень 06.32 1 хв  06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
895 Шостка Київ 06.32 1 хв  06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6911 Ніжин Дарниця 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6904 Київ Ніжин 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
864-863 Чернігів Київ 08.31 1 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
864-863 Неданчичі Київ 08.31 1 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6906 Дарниця Ніжин 08.37 1 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
6908* Дарниця Ніжин 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6915 Ніжин Київ 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6910* Київ Ніжин 10.08 1 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6912* Дарниця Ніжин 11.31 1 хв  11.32 Курсує щоденно - переглянути
6917* Ніжин Київ 11.42 1 хв  11.43 Курсує щоденно - переглянути
6914* Київ Ніжин 13.26 1 хв  13.27 Курсує щоденно - переглянути
6919* Ніжин Київ 13.36 1 хв  13.37 Курсує щоденно - переглянути
6921* Ніжин Київ 14.46 1 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути
6916* Київ Ніжин 15.00 1 хв  15.01 Курсує щоденно - переглянути
896* Київ Шостка 16.19 1 хв  16.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
896* Київ Конотоп 16.19 1 хв  16.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6918* Київ Ніжин 16.58 1 хв  16.59 Курсує щоденно - переглянути
6923* Ніжин Дарниця 17.03 1 хв  17.04 Курсує щоденно - переглянути
6920 Київ Ніжин 17.39 11 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
6925* Ніжин Київ 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
884К Фастів Зернове 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
866Л Київ Чернігів 18.38 1 хв  18.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
866-865 Київ Неданчичі 18.38 1 хв  18.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6922* Дарниця Ніжин 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6927 Ніжин Київ 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6924 Київ Ніжин 19.28 1 хв  19.29 Курсує щоденно - переглянути
882-881 Славутич Фастів 20.10 1 хв  20.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6926 Київ Ніжин 21.04 1 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути
6929 Ніжин Київ 21.18 1 хв  21.19 Курсує щоденно - переглянути
6928 Київ Ніжин 21.59 1 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути
887К Ворожба Фастів 22.12 1 хв  22.13 Курсує щоденно - переглянути
6930 Київ Ніжин 22.49 1 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бобрик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бобрик