У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Боярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боярка:

Актуальний розклад електричок по станції Боярка містить всього 60 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Боярка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Святошин, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 51 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Малютянка, Тарасівка, Васильків-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Боярка відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Київ-Пас., Мотовилівка - Київ-Пас., Київ-Пас. - Рівне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боярка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 05.09 1 хв  05.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6080 Фастів Київ 05.32 1 хв  05.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6072 Фастів Київ 06.02 1 хв  06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6001 Київ Фастів 06.19 1 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6008 Мотовилівка Київ 06.26 1 хв  06.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6202/6004 Козятин Київ 06.34 2 хв  06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6074 Фастів Київ 06.49 1 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.55 1 хв  06.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003/6203 Київ Козятин 07.06 8 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6010 Фастів Київ 07.20 1 хв  07.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231/6014 Миронівка Київ 07.30 1 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6005/6234 Київ Миронівка 07.46 1 хв  07.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6081/6082 Біла Церква Київ 07.49 1 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6076 Фастів Київ 07.55 1 хв  07.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
861К Київ Шепетівка 08.23 1 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6081 Київ Фастів 08.39 1 хв  08.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204/6016 Козятин Київ 08.41 1 хв  08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6018 Фастів Київ 09.08 1 хв  09.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
870К Шепетівка Київ 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6007/6205 Київ Козятин 09.27 1 хв  09.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009/6207 Київ Козятин 10.08 1 хв  10.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6071 Київ Фастів 10.48 1 хв  10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
868К Жмеринка Київ 11.08 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6206/6020 Козятин Київ 11.45 1 хв  11.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
885К Київ Рівне 12.46 1 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6011/6236 Київ Миронівка 12.52 1 хв  12.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6233/6022 Миронівка Київ 13.19 1 хв  13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
867К Київ Жмеринка 14.15 1 хв  14.16 Курсує щоденно - переглянути
6013 Київ Фастів 14.24 1 хв  14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6208/6024 Козятин Київ 15.05 1 хв  15.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6015 Київ Фастів 15.22 1 хв  15.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6017/6209 Київ Козятин 16.04 1 хв  16.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6078 Фастів Київ 16.27 1 хв  16.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
884К Фастів Зернове 16.32 1 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути
6019 Київ Фастів 16.47 10 хв  16.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6235/6026 Миронівка Київ 17.13 1 хв  17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
889К Київ Шепетівка 17.28 1 хв  17.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6079 Київ Фастів 17.29 1 хв  17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
869К Київ Шепетівка 17.30 1 хв  17.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6021/6211 Київ Козятин 17.38 8 хв  17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6210/6028 Козятин Київ 17.51 1 хв  17.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6541 Святошин Фастів 17.58 9 хв  18.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6025 Київ Фастів 18.15 1 хв  18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6083/6084 Київ Роток 18.32 1 хв  18.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6089 Київ Житомир 18.41 1 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6091 Київ Фастів 18.41 1 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6030 Фастів Київ 18.43 1 хв  18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027/6493 Київ Житомир 18.52 8 хв  19.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
862К Шепетівка Київ 19.06 1 хв  19.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6029/6240 Київ Миронівка 19.25 1 хв  19.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6085/6086 Київ Роток 19.34 1 хв  19.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6031 Київ Фастів 19.43 1 хв  19.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6032 Фастів Київ 20.04 1 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6033 Київ Фастів 20.55 1 хв  20.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6237/6034 Миронівка Київ 21.01 1 хв  21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6035 Київ Фастів 21.20 22 хв  21.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
882О Славутич Фастів 21.49 1 хв  21.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6037 Київ Фастів 23.03 1 хв  23.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6214/6036 Козятин Київ 23.14 1 хв  23.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
887К Ворожба Фастів 23.50 1 хв  23.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Боярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Боярка