У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Боярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боярка:

Актуальний розклад електричок по станції Боярка містить всього 61 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Боярка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Святошин, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 50 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Малютянка, Тарасівка, Глеваха. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Боярка відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Миронівка, Жмеринка-Пас. - Київ-Пас., Миронівка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боярка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.53 1 хв  04.54 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 05.35 1 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.57 1 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6010 Мотовилівка Київ 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
7032 Фастів Київ 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 07.30 1 хв  07.31 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 07.45 7 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 07.51 1 хв  07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
7036 Фастів Київ 08.00 1 хв  08.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
861К Київ Шепетівка 08.23 1 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 08.32 1 хв  08.33 Курсує щоденно - переглянути
6007* Київ Фастів 08.38 1 хв  08.39 Курсує щоденно - переглянути
870* Шепетівка Київ 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6018* Фастів Київ 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6229-6018 Біла Церква Київ 09.20 1 хв  09.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6205* Київ Козятин 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207* Київ Козятин 09.50 1 хв  09.51 Курсує щоденно - переглянути
7031* Київ Фастів 10.50 1 хв  10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
868К Жмеринка Київ 11.08 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6206-6020* Козятин Київ 11.42 1 хв  11.43 Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 12.46 1 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6013-6236* Київ Миронівка 12.56 1 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
6233-6022* Миронівка Київ 13.19 1 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
867* Київ Жмеринка 14.15 1 хв  14.16 Курсує щоденно - переглянути
6015* Київ Фастів 14.26 1 хв  14.27 Курсує щоденно - переглянути
6208-6024* Козятин Київ 14.58 1 хв  14.59 Курсує щоденно - переглянути
6017-6238* Київ Миронівка 15.55 1 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209* Київ Козятин 16.13 1 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
884К Фастів Зернове 16.32 1 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути
7038 Фастів Київ 16.39 1 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6021 Київ Фастів 17.16 1 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
7033 Київ Фастів 17.22 1 хв  17.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
869К Київ Шепетівка 17.22 1 хв  17.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6026 Фастів Київ 17.23 1 хв  17.24 Курсує щоденно - переглянути
6023-6211 Київ Козятин 17.46 1 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути
6210-6028 Козятин Київ 17.52 1 хв  17.53 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.00 8 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
7035 Київ Роток 18.17 1 хв  18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6025 Київ Фастів 18.23 1 хв  18.24 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
7037 Київ Житомир 18.37 1 хв  18.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
7039 Київ Фастів 18.37 1 хв  18.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027-6493 Київ Житомир 19.07 1 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6029-6240 Київ Миронівка 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 19.29 1 хв  19.30 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 19.55 1 хв  19.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6494-6032 Житомир Київ 19.55 1 хв  19.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
7041 Київ Роток 19.57 1 хв  19.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
862К Шепетівка Київ 20.46 1 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6033 Київ Фастів 21.04 1 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути
6034 Фастів Київ 21.13 1 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути
882О Славутич Фастів 21.50 1 хв  21.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6035 Київ Фастів 21.59 1 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 22.58 1 хв  22.59 Курсує щоденно - переглянути
6036 Фастів Київ 23.14 1 хв  23.15 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 23.49 1 хв  23.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Боярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Боярка