У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Боромля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боромля:

Актуальний розклад електричок по станції Боромля містить всього 20 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Боромля з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Смородине, Лебединська, Суми, Мерчик. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 07 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти 98 Км, 86 Км, Вистороп. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Боромля відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кириківка - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Смородине, Смородине - Лебединська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боромля відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6881 Смородине Ворожба 06.02 1 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
6031 Лебединська Смородине 06.00 44 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 08.04 1 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6002 Суми Смородине 09.31 3 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6033 Смородине Лебединська 08.56 38 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 11.51 1 хв  11.52 Курсує щоденно - переглянути
6035-6036 Лебединська Смородине 12.04 20 хв  12.24 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 12.42 1 хв  12.43 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 15.18 1 хв  15.19 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Люботин 15.18 1 хв  15.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6037 Смородине Лебединська 14.55 25 хв  15.20 Курсує щоденно - переглянути
6885* Смородине Суми 15.59 1 хв  16.00 Курсує щоденно - переглянути
6855 Смородине Віринський завод 16.36 1 хв  16.37 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 18.16 2 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 18.38 2 хв  18.40 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 20.36 2 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути
6058 Охтирка Боромля 20.56 Курсує щоденно - переглянути
6856 Віринський завод Смородине 22.06 1 хв  22.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Боромля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Боромля