У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Брест-Центральний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брест-Центральний:

Актуальний розклад електричок по станції Брест-Центральний містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Брест-Центральний з такими станціями і населеними пунктами як Заболоття. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 07 г 44 хв до пункту призначення Заболоття. Найближчі станції та зупинні пункти Малорита. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Брест-Центральний відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заболоття - Брест-Центральний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брест-Центральний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6342 Брест Заболоття 05.24 Курсує щоденно - переглянути
6344 Брест Заболоття 07.44 Курсує щоденно - переглянути
6341 Заболоття Брест 14.58 Курсує щоденно - переглянути
6343 Заболоття Брест 18.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Брест-Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Брест-Центральний

У населеному пункті Брест є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Брест