У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Брусин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брусин:

Актуальний розклад електричок по станції Брусин містить всього 20 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Брусин з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Ізюм, Курдюмівка, Фенольна, Красний Лиман. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 54 хв до пункту призначення Красний Лиман. Найближчі станції та зупинні пункти Красний Лиман, 10 Км, Придонецька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Брусин відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Костянтинівка - Красний Лиман, Слов'янськ - Курдюмівка, Фенольна - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брусин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6241 Красний Лиман Краматорськ 02.04 1 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6230 Слов'янськ Ізюм 03.04 1 хв  03.05 Курсує щоденно - переглянути
7044-6221 Слов'янськ Курдюмівка 04.36 1 хв  04.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011-6021 Красний Лиман Фенольна 04.58 1 хв  04.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6018-6234 Костянтинівка Красний Лиман 07.18 1 хв  07.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231 Ізюм Краматорськ 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6022-6002 Фенольна Ізюм 08.48 1 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6219 Ізюм Краматорськ 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6236 Краматорськ Ізюм 10.58 1 хв  10.59 Курсує щоденно - переглянути
6003 Ізюм Фенольна 12.12 1 хв  12.13 Курсує щоденно - переглянути
6074-6075 Слов'янськ Курдюмівка 13.01 1 хв  13.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6237-6243 Красний Лиман Фенольна 13.40 1 хв  13.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6014 Слов'янськ Красний Лиман 14.58 1 хв  14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6019 Красний Лиман Фенольна 15.48 1 хв  15.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6208 Слов'янськ Ізюм 17.29 1 хв  17.30 Курсує щоденно - переглянути
6249-6247 Ізюм Фенольна 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6024-6004 Фенольна Святогірськ 19.18 1 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6225 Святогірськ Краматорськ 19.42 1 хв  19.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6077 Красний Лиман Слов'янськ 20.25 1 хв  20.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6020-6010 Фенольна Красний Лиман 21.53 1 хв  21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Брусин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Брусин