У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бухарест
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Бухарест:

Розклад поїздів по станції Бухарест включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Варна, Мінськ-Пас., Київ-Пас., Львів, Вадул-Сірет, в сумі зі станції Бухарест можна виїхати за 5 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Варна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 42 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 20 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 8 г 38 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Бухарест.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Бухарест, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Бухарест-Норд

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
452Д Львів Варна 01.24 18 хв  01.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
451Б Мінськ Варна 01.24 18 хв  01.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
049Д Київ Варна 01.24 18 хв  01.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
452Б Варна Мінськ 03.19 18 хв  03.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
452Л Варна Київ 03.19 18 хв  03.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
452Л Варна Львів 03.19 18 хв  03.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 06.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Вадул-Сірет 06.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
381Л Вадул-Сірет Бухарест 22.43 Курсує щоденно - переглянути
117П Київ Бухарест 22.43 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Бухарест можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бухарест