У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Черкаси Львівські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси Львівські:

Актуальний розклад електричок по станції Черкаси Львівські містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Черкаси Львівські з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Моршин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 13 хв до пункту призначення Моршин. Найближчі станції та зупинні пункти Задорожна, Дмитрія. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Черкаси Львівські відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Трускавець - Львів, Львів - Чоп, Чоп - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси Львівські відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.23 1 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Моршин Львів 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.54 1 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158 Лавочне Львів 08.20 1 хв  08.21 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 10.03 1 хв  10.04 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.31 1 хв  13.32 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.54 1 хв  14.55 Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 18.25 1 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.43 1 хв  18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Лавочне 19.43 1 хв  19.44 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Львів Моршин 22.12 1 хв  22.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси Львівські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Черкаси Львівські