У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрія:

Актуальний розклад електричок по станції Дмитрія містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дмитрія з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Моршин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 18 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Черкаси Львівські, Щирець 1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дмитрія відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Лавочне, Львів - Чоп, Чоп - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрія відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Моршин Львів 06.45 1 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
6156* Лавочне Львів 07.00 1 хв  07.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158 Лавочне Львів 08.26 1 хв  08.27 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 09.58 1 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.36 1 хв  13.37 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.49 1 хв  14.50 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.38 1 хв  18.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Лавочне 19.38 1 хв  19.39 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Львів Моршин 22.07 1 хв  22.08 Курсує щоденно - переглянути
6014 Трускавець Львів 22.17 1 хв  22.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дмитрія