У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дніпро:

Розклад поїздів по станції Дніпро включає в себе 58 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Маріуполь, Санкт-Петербург-Вітебський, Новоолексіївка, Костянтинівка, в сумі зі станції Дніпро можна виїхати за 17 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 22 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 07 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 45 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дніпро.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дніпро, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Дніпро-Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
736ДО Запоріжжя Київ 00.12 10 хв  00.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
084КОШ Київ Маріуполь 00.45 20 хв  01.05 Курсує щоденно - переглянути
012П Дніпро Санкт-Петербург 01.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 01.03 25 хв  01.28 Курсує щоденно - переглянути
135Д Покровськ Київ 01.47 45 хв  02.32 Курсує щоденно - переглянути
116П Бердянськ Київ 01.37 55 хв  02.32 Курсує щоденно - переглянути
053А Санкт-Петербург Дніпро 02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
104К Київ Маріуполь 02.29 24 хв  02.53 Курсує щоденно - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 02.42 21 хв  03.03 Курсує щоденно - переглянути
092ОШ Одеса Костянтинівка 03.05 25 хв  03.30 Курсує щоденно - переглянути
116К Київ Бердянськ 03.13 27 хв  03.40 Курсує щоденно - переглянути
136К Київ Покровськ 03.13 54 хв  04.07 Курсує щоденно - переглянути
084ДЛП Маріуполь Київ 04.05 24 хв  04.29 Курсує щоденно - переглянути
038К Київ Запоріжжя 04.27 15 хв  04.42 Курсує щоденно - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 05.07 16 хв  05.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 05.07 16 хв  05.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
282П Київ Дніпро 06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
202К Київ Дніпро 06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
080К Київ Дніпро 06.47 Курсує щоденно - переглянути
282Л Київ Новоолексіївка 06.26 31 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 06.53 10 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
140П Дніпро Лисичанськ 07.08 Курсує щоденно - переглянути
318Ш Одеса Дніпро 08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
276Л Львів Дніпро 08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 08.13 15 хв  08.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
064Л Одеса Дніпро 08.50 Курсує щоденно - переглянути
043П Дніпро Івано-Франківськ 09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Дніпро 09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
073Я Москва Дніпро 09.20 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 09.22 Курсує щоденно - переглянути
738ДП Запоріжжя Київ 09.50 5 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
140Д Лисичанськ Дніпро 10.28 Курсує щоденно - переглянути
179П Дніпро Київ 12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 12.52 10 хв  13.02 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 14.26 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Івано-Франківськ 14.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
618П Дніпро Запоріжжя 15.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
106П Дніпро Москва 15.48 Курсує щоденно - переглянути
106П Дніпро Баку 15.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 16.35 5 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 16.57 10 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Дніпро 17.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
179К Київ Дніпро 17.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
285П Дніпро Львів 18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 17.40 20 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 17.40 20 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
063Д Дніпро Одеса 19.14 Курсує щоденно - переглянути
081Л Ужгород Дніпро 19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Дніпро 19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 19.28 20 хв  19.48 Курсує щоденно - переглянути
736ЛШ Київ Запоріжжя 19.57 10 хв  20.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
281П Дніпро Київ 20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
282Д Новоолексіївка Київ 20.22 20 хв  20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ДК Костянтинівка Одеса 20.30 25 хв  20.55 Курсує щоденно - переглянути
070Д Маріуполь Львів 22.26 25 хв  22.51 Курсує щоденно - переглянути
734Л Київ Покровськ 23.19 10 хв  23.29 Курсує щоденно - переглянути
104Д Маріуполь Київ 23.22 18 хв  23.40 Курсує щоденно - переглянути
079П Дніпро Київ 23.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дніпро