У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дніпро:

Розклад поїздів по станції Дніпро включає в себе 64 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Маріуполь, Санкт-Петербург-Вітебський, Новоолексіївка, Бердянськ, в сумі зі станції Дніпро можна виїхати за 21 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 41 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 05 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 24 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дніпро.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дніпро, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Дніпро-Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
010Д Маріуполь Київ 00.26 15 хв  00.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
084КОШ Київ Маріуполь 00.53 20 хв  01.13 Курсує щоденно - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 01.03 25 хв  01.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
010К Київ Маріуполь 01.44 15 хв  01.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
135Д Покровськ Київ 01.47 43 хв  02.30 Курсує щоденно - переглянути
116П Бердянськ Київ 01.37 53 хв  02.30 Курсує щоденно - переглянути
116П Дніпро Санкт-Петербург 02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Дніпро 03.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 02.47 23 хв  03.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 03.10 26 хв  03.36 Курсує щоденно - переглянути
092ОШ Одеса Костянтинівка 03.24 20 хв  03.44 Курсує щоденно - переглянути
104К Київ Маріуполь 03.29 27 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
104О Жмеринка Маріуполь 03.29 27 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
136К Київ Покровськ 03.10 57 хв  04.07 Курсує щоденно - переглянути
291П Дніпро Київ 04.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
084ДЛП Маріуполь Київ 04.06 24 хв  04.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
038К Київ Запоріжжя 04.29 15 хв  04.44 Курсує щоденно - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 05.18 25 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 05.18 25 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
282П Київ Дніпро 06.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
079К Київ Дніпро 06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
080К Київ Дніпро 06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 06.53 10 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
140П Дніпро Лисичанськ 07.08 Курсує щоденно - переглянути
318Ш Одеса Дніпро 08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Мукачево Запоріжжя 08.13 15 хв  08.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш Одеса Дніпро 08.50 Курсує щоденно - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 08.58 15 хв  09.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 09.38 Курсує щоденно - переглянути
738ДП Запоріжжя Київ 09.50 5 хв  09.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Д Лисичанськ Дніпро 10.28 Курсує щоденно - переглянути
237П Дніпро Київ 10.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
073Я Москва Кривий Ріг 10.36 1 г 11.36 Курсує щоденно - переглянути
232Л Львів Запоріжжя 11.20 20 хв  11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
179П Дніпро Київ 12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
732ЛО Київ Запоріжжя 12.52 10 хв  13.02 Курсує щоденно - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 12.37 33 хв  13.10 Курсує щоденно - переглянути
120П Запоріжжя Львів 13.51 18 хв  14.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 14.26 Курсує щоденно - переглянути
618П Дніпро Запоріжжя 15.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Мукачево 16.35 5 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 16.35 5 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
106П Дніпро Москва 17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
074О Кривий Ріг Москва 15.43 1 г 17 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
732ДШ Запоріжжя Київ 16.57 10 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
232О Запоріжжя Львів 17.11 20 хв  17.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
179К Київ Дніпро 17.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 17.40 20 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 17.40 20 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
85 Дніпро Перемишль 18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ДК Костянтинівка Одеса 17.48 25 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
738КО Київ Запоріжжя 19.08 5 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
053П Дніпро Одеса 19.15 Курсує щоденно - переглянути
33025 Перемишль Дніпро 19.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 19.43 20 хв  20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 22.26 25 хв  22.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
038П Запоріжжя Київ 23.18 15 хв  23.33 Курсує щоденно - переглянути
096Д Маріуполь Бахмут 22.26 1 г 11 хв  23.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
096О Маріуполь Харків 22.26 1 г 11 хв  23.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
292К Київ Дніпро 23.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
079П Дніпро Київ 23.44 Курсує щоденно - переглянути
104Д Маріуполь Київ 23.27 25 хв  23.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
104П Маріуполь Жмеринка 23.27 25 хв  23.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 23.43 10 хв  23.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дніпро