У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дніпро:

Розклад поїздів по станції Дніпро включає в себе 48 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Костянтинівка, Санкт-Петербург-Вітебський, Маріуполь, Бердянськ, в сумі зі станції Дніпро можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 25 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 11 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 46 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дніпро.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дніпро, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Дніпро-Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
736ДОП Запоріжжя Київ 00.15 10 хв  00.25 Курсує щоденно - переглянути
092ОШ Одеса Костянтинівка 00.36 20 хв  00.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Дніпро Санкт-Петербург 01.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 00.50 25 хв  01.15 Курсує щоденно - переглянути
084КО Київ Маріуполь 01.22 18 хв  01.40 Курсує щоденно - переглянути
245Д Покровськ Київ 01.47 43 хв  02.30 Курсує щоденно - переглянути
226П Бердянськ Київ 01.37 53 хв  02.30 Курсує щоденно - переглянути
226К Київ Бердянськ 02.18 35 хв  02.53 Курсує щоденно - переглянути
104К Київ Маріуполь 02.41 22 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
104О Жмеринка Маріуполь 02.41 22 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Дніпро 03.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 03.13 25 хв  03.38 Курсує щоденно - переглянути
246К Київ Покровськ 02.18 1 г 35 хв  03.53 Курсує щоденно - переглянути
084ДП Маріуполь Київ 04.09 20 хв  04.29 Курсує щоденно - переглянути
038К Київ Запоріжжя 04.39 16 хв  04.55 Курсує щоденно - переглянути
088Ш Ковель Новоолексіївка 04.50 29 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 04.50 29 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
140П Дніпро Лисичанськ 06.30 Курсує щоденно - переглянути
080К Київ Дніпро 06.47 Курсує щоденно - переглянути
733Ш Покровськ Київ 06.58 10 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
064Л Одеса Дніпро 08.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
073Я Москва Дніпро 09.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 09.38 Курсує щоденно - переглянути
738П Запоріжжя Київ 09.52 5 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
073Я Москва Кривий Ріг 09.20 1 г 10.20 Курсує щоденно - переглянути
140Д Лисичанськ Дніпро 10.28 Курсує щоденно - переглянути
234Л Львів Запоріжжя 12.26 20 хв  12.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 12.58 10 хв  13.08 Курсує щоденно - переглянути
120П Запоріжжя Львів 12.49 20 хв  13.09 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 14.25 Курсує щоденно - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 14.03 25 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
618П Дніпро Запоріжжя 15.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
106П Дніпро Москва 15.48 Курсує щоденно - переглянути
074О Кривий Ріг Москва 14.38 1 г 10 хв  15.48 Курсує щоденно - переглянути
234П Запоріжжя Львів 16.00 30 хв  16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 16.58 10 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 17.40 20 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 17.40 20 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
063Д Дніпро Одеса 19.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 19.33 20 хв  19.53 Курсує щоденно - переглянути
735ЛШ Київ Запоріжжя 20.33 10 хв  20.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
736КЛШ Київ Запоріжжя 20.33 10 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути
092ДК Костянтинівка Одеса 20.30 25 хв  20.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
079П Дніпро Київ 22.25 Курсує щоденно - переглянути
070Д Маріуполь Львів 22.20 20 хв  22.40 Курсує щоденно - переглянути
734Л Київ Покровськ 23.20 10 хв  23.30 Курсує щоденно - переглянути
104П Маріуполь Жмеринка 23.37 18 хв  23.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
104Д Маріуполь Київ 23.37 18 хв  23.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дніпро