У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбове-Барятинське
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Драбове-Барятинське:

Розклад поїздів і електричок по станції Драбове-Барятинське на сьогоднішній день включає в себе 7 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 8, 13 з них проходять і 2 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 00 г 02 хв у напрямку до станції Гребінка, а останній прибуває в 20 г 59 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 2 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Драбове-Барятинське курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Драбове-Барятинське, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Драбове-Барятинське можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Драбове-Барятинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Драбове-Барятинське

По станції Драбове-Барятинське курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Драбове-Барятинське Показати тільки електрички по станції Драбове-Барятинське