У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубове:

Актуальний розклад електричок по станції Дубове містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дубове з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Гусарівка, Харків-Пас., Близнюки, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 04 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Близнюки, Гаврилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дубове відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Гусарівка, Близнюки - Слов'янськ, Покровськ - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубове